Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam yönetim kötü de topçu da hoca da hiç mi auc yok anlamadım.Vedatin karakteriyle diagnenin karakteri çok farklı.Vedat geldiğinden beri Instagram'da TV de saçma saçma açıklama yapmadı taraftar da kendisini sahiplendi.Hocasi yem etmedi.

Bilmiyorum diagne de aynısı oldu babelde aynısı oluyor feghoulide oluyor.Belhanda satilamadi diye ağlıyoruz adama teklif varken bırakmayan hoca şimdi bedava gitsin diye dua ediyoruz.

caner gökhan bize gelse yönetime terime söylenmedik laf bırakmazdınız şimdi adamlar değerli olmuş

şener gibi oturduğu yerden saplayacaklardı

1 er m eudan yıllık 2 m eu febeye girdiği için memnunum

Yemin ederim ibretlik yorumlar.
ben canerin gelmesini istiyordum.Bu adamı almış olsalar ben neden bu konuda yönetimi eleştireyim.Bu nassıl bir kafa arkadaş..

yahu asıl sizin gibi adamlar bu yönetim caner ve gökhanı alsaydı oyunculara methiyeler düzerdiniz.Ama almadıkları veya alamadıkları için oyuncuları tu kaka yapıyorsunuz.

caner ve gökkanı şenerle bir tutan adamla neyi tartışacağım arkadaş..

ortalama 2.5m iste yaw

ama transfer icin vedata satip 4-5m euro transfer butcesi yaratmak..

biraz az geldi, ben olsam satmam. bu sartlarda
Bütçede bir sorun olmadığını da aktaran Kartal, şöyle devam etti:

"Bütçede bir sorun yaşamayacağız. Diğer kulüplere nazaran biz biraz daha dikkatliyiz. Çok fazla para vererek transfer yapmaktan yana değiliz. İyi, ucuz, kaliteli olacak ve bütçemizi sarsmayacak. Biz önümüzü görüyoruz ve bütçemizi ona göre ayarlıyoruz. Bu yıl 10-12 milyon avro civarında bir bütçe düşünüyoruz. Vedat Muric ile ilgili sonraki satışından yüzde 15 pay koyduk.

Kim doğru söylüyor bilemem bi yanda fener muhabiri bi yanda rize başkanı, al biri vur ötekine. Ama zaten fener bunların maliyetini düşük göstermiştir ucuza aldık diyebilmek için o yüzden büyük fark yaratmaz.

Transfer bütçesi yaratamıyorlar aslında sadece limiti yükseltip, vedatın maaşından kurtulup yükten kurtuluyorlar

6 ay önce kulübe 2.5 imza parası 2.5 maaş 3 yıl maliyetle transfer ettirdiği adamı 6 ay sonra beğenmedim diye göndermeye çalışıyor.Yonetim ne yapsın?

Belhandaya teklif geliyor satmam lazım diyor bir iddia maaşına iyileştirme yapiyor.Simdi yönetim ne yapsin.

Rotasyon için Jimmy şener alınıyor ikisi toplam 4-5 oynamıyor 2 milyon Total maaşları var.Oynatmadigin adamı bu maaşlara kime satsın uonetim

Bazen fatih hoca sevginiz yanlışları görmenizi engelliyor.Her iyiliği ona her yanlısı uonetime yazıyorsunuz

Neyse Abdurrahim 6-8 numara al

Şuan fener taraftarları geçen seneki biz gibi, hepsi kadro kurup şampiyonluk hesapları yapıyor. Sosalar, cisseler falan.

Bizde transferlerden sonra ligi oynamasınlar diyorduk ama 16 maçta 24 puan alınca gördük ebemizinkini 😀

Şuan fener taraftarları geçen seneki biz gibi, hepsi kadro kurup şampiyonluk hesapları yapıyor. Sosalar, cisseler falan.

Bizde transferlerden sonra ligi oynamasınlar diyorduk ama 16 maçta 24 puan alınca gördük ebemizinkini
Bizim transferler harbi iyiydi ama ya, normaldi bence öyle dememiz. Durmadan sakatlandı oyuncular biraz şanssızlık biraz da teknik heyetin kalitesizliğinden böyle oldu bence.

BLA-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

30 küsür maçta 15 gol anca atmış, 7. olan takımın forvetine 18m eurodan bahsediyorlar.

Biz ne yapıyoruz? Takımını şampiyon yapmış, taraftarın çok sevdiği Maicon'u 1.4'e hediye ediyoruz araplara. Biraz daha bekleyip kampa dahil etsek, başka tekliflere açık olsaydık, en kötü ihtimalle 2-3 milyon euro daha fazlasına satardık. Mevcut piyasada bedava sayılacak rakamlara alelacele gönderdik adamı. Kaan'ı alsalar diyecektim ki acil para lazımdı, o yüzden sattık. 1.430m euro gibi komik bir rakama göndermenin hiçbir mantığı izahı yok.

Bizde transferlerden sonra ligi oynamasınlar diyorduk ama 16 maçta 24 puan alınca gördük ebemizinkini 😀
35 yasindakii gokhan gönülle,35 yasindaki Sosa ile ve 35 yasindaki cisse ile mi sampiyonluk hesaplari yapıyolar....bunlar transfer abazasi.ac insanin önune kuru ekmek ver,bayılır.hadi istatistikleri iyi ve kaliteleri var diyelim sosa ve cissenin.sosanin arkasini kim toplayacak?alanyada yaptığını yapabilecek mi cenabet fenerde cisse...biz 2 sene ust uste sampiiyon olduk ve coskulu bi agustos gecirdik kagit uzerindeki iyi transferlerle.arada daglar kadar fark var

30 küsür maçta 15 gol anca atmış, 7. olan takımın forvetine 18m eurodan bahsediyorlar.

Biz ne yapıyoruz? Takımını şampiyon yapmış, taraftarın çok sevdiği Maicon'u 1.4'e hediye ediyoruz araplara. Biraz daha bekleyip kampa dahil etsek, başka tekliflere açık olsaydık, en kötü ihtimalle 2-3 milyon euro daha fazlasına satardık. Mevcut piyasada bedava sayılacak rakamlara alelacele gönderdik adamı. Kaan'ı alsalar diyecektim ki acil para lazımdı, o yüzden sattık. 1.430m euro gibi komik bir rakama göndermenin hiçbir mantığı izahı yok.

Aynen, Maicon’u acele sattıkta ne oldu? Transfer mi yapıldı, Kaan’ı almış olsak neyse

ETF6vrkX0AQsDaz

Bu adama 18 milyonluk teklif geldi

Ekli dosyayı görüntüle 88112

Ligin en cok gol atan yabanci oyuncusu olan adam gol krali oldugu sezondan sonra 1-1.5 milyona Club Brugge'e kiralandi
Beceriksiz yönetimin rezilliği işte.ali menajerlere pazarlatıyor belliki topçularını biźimkiler herhalde telefon başında beklemekten başka bi halt yapmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt