Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 490 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5083.jpg

Raporladim. Tam yatacaktim karsima cikan fotoya bak.

Galatasaray, Persepolis'ten Alireza Beiranvand ile 3 yıllığına anlaştı. İran ligi tamamlandıktan sonra açıklanacak.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence linnes i boşuna yok sayiyosunuz düzenli oynadığında çok iyi futbolcuydu ffp varken eldekileri mecbur degerlendirmek zorundasın bence eldeki değerlendirecek en iyi futbolcu.
bence de değerlendirilecek en iyi futbolcu saglam bir pazarlama ile şöyle 2-3 milyon kopaririz. 2020-2021 sezonunda müthiş katkı saglamis olur

vedatin 18 milyon ettiği yerde sorloth'u alacak para daha icat edilmemis olur. Şişirme rakamlara atlayıp durmayin.
Noldu anasını satayim türk ligi oyuncuları para etmiyordu bir anda ayni takimin oyuncularına 1er sene arayla 18er milyon euro teklifler gelmeye başladı hemde ikisi de ayni ülkeden ne tesaduf şeyler bunlar.
İtalya ligine pek guvenmesinler her an bir patlak verme şansları yuksek bu sefer radar diye kimse yemez

Bugun hanim ile Brugge ye gittik. Bize yakin sayilir, turlayalim dedik.

Bizim kullandigimiz hollandaca flemenkceye gore hafif degisik. Bu yuzden hemen esnaflar çaktı bizi. Ebemizin üçüncü kuşağına kadar sormalarına pek yanmadim da... Turk oldugumu duyunca bazilari 'Diagne yi taniyormusun, Galatasaray' falan diyince işin rengi değişir gibi oldu.

Ne travma yaratmissa adam bu şehirde, adam burda bile basima bela oluyordu. Zor kaçtık

Ustad brugge brugge dediler yok şöyle harika yok insanlar inanılmaz..Sene 2014 gittik bir Türk donerciye eşim ben bir çift daha oturuyoruz.. Flemenkçe falan da yok zaten dogma büyüme orduluyum ..4 tane pc ergen nasıl olduysa anladı Türk oldugumuzu çocuklar başladı zart zart osurmaya ama nasıl ses çıkıyor nasıl kokuyor bize bakıp bakıp gülüyor yvsaklar öğrenmişler bizde ayıp karşılandığını.. .. Şunlara ağız burun bir girsem dedim turist olarak gelmişiz zaten tatilin içine edilir diye ses edemedim .. brugge güzel şehir lakin benim de boktan bir anım var sen gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt