Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 482 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Yapacak birsey yok Mertcan.

Bu kurali hicbirimiz istemiyoruz ama uygulanirsa en iyiler oynayacak, digerleri daha iyi olmak icin savasacak.

Adamın savaşması yetmiyor ki, aynı mevki değiller sonuçta. Onların yedeğineki yerlilerde bitiyor iş. Hakan ile Burak bir mi şimdi :D Carlinhos direk torpilli Drogba'ya göre, Melo'nun yedeği bile yok.

resimlerim erotik degil renktaş senin niyetin bozulmuş bence hanım yakalasında bi kendine gel

hangi dünyada yasadigini bilmiyorum acikcasi. bu dünyada ama senin o resimdeki o dil erotik dir engin. sexy de diye biliriz yani. niyetimle ve sayre alakali bir sey degil bu. insan psychologisine göre izlenimi sundum sana ama simdi o konular senin icin fazla yüksek olur bu saatlerde belki. zorlamak istemiyorum seni. senin bir ricada bulunmusdum okadar. sende hayir dedin saygi duymak zorundayim. neyse....

Bu yabancı sınırı bizi çok ama çok sıkıntıya sokuyor chedjou geldi.. muslera gitmesin melo gitmesin eboue kalsın sneijder siz kadromu olur drogba kesilirmi diyoruz ama nani istiyoruz carlinhos istiyoruz nasıl olucak bu işler beyler elmander riera dany amrabat saymıyorz bile of offf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt