Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 484 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

arkadaslar bana inanip inanmamaniz inanin umrumda degil.inananlar goruyor zaten :) bu arada 20 mayista carlinhosun kesin olarak bittigini yazmistim ve bugunde bazi siteler yazdi bittigini inanmayan twitter profilimie girip bakabilir ote yandan carlinhos ile ilgili transfer asamalarini ogrenmek istiyorsaniz 14numara siteye yaziyi ekleyecegim.

sen boşver burdakileri bizler inanıyoruz duyumlarına paylaş pampa:trollface:

arkadaslar bana inanip inanmamaniz inanin umrumda degil.inananlar goruyor zaten :) bu arada 20 mayista carlinhosun kesin olarak bittigini yazmistim ve bugunde bazi siteler yazdi bittigini inanmayan twitter profilimie girip bakabilir ote yandan carlinhos ile ilgili transfer asamalarini ogrenmek istiyorsaniz 14numara siteye yaziyi ekleyecegim.

böyle kendini fifa menajeri sanan bütün gün sallayan isi gücü olmayan kolpaci görmedim

ayrica zorla kendini gs forumuna sevdirmeye calisan.. :D

anlat panpa dinliyoruz riquelme geliyormuymus?

315021354205580.jpg

Yorumlar :) Antu.com Cep Forumları

:lol:

Hakan Albayrak ve Sinan Gokayca, yazik size. Surda birsey paylasiyorsunuz, inan bir kisi yok.

Ben burda bitti oh be sonunda yaziyorum, en az 20 kisi atliyor.

Yani ne kadar kötü duyumcu oldugunuzu anlatmak icin yaptim bu kiyaslamayi.

Ilk duyumumu paylasiyorum Carlinhos Galatasaray 'da bonservis 4.4 milyon yillik 2.5 milyon diyorlar ama ben 1.6 olur tahmini :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt