Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
burak tek forvet oynasın görelim bu sene yanında drogbada yok neymiş efendim çok gol atıyomuş

Clde kaç golü vardı geçen sene

1 atar 5 kaçırır

tek başına buraka güvenilmez

Töre'yi falan olmaz arkadaslar.

Tarik Camdal ve bir Türk Kaleci ile "Türk Transferlerimiz" bitecegiz. 2 Yabanci de alicagiz muhtemelen...

Gökhan Töre yönetim tarafindan istemiyor diye biliyorum, 2 ay falan önce fiyati sorduk ama bütün olaylar sonra yönetim de artik Gökhani istemiyor ve Olcan'i aldik. Besiktas Töreyi alacak bence...

->>> Tarik Camdal

->>> Türk Kaleci

->>> Davide Astori/Paletta/Musacchio

->>> Pablo Osvaldo/Giovinco

3 veya 4 Transfer yapacagiz. 2 tane yerli, 2 tane yabanci.

Chedjou'nun durumu hala süpheli....Yabanci Stoper Chedjounun durumuna bagli..Tarik olacak insallah. Forvet posziyonda en yakin aday Osvaldo.

İlk defa bir nöbet başlığı açtım. :) Arkadaşlarım elin çok uğurlu der. Hadi bakalım. Umarım beklediğiniz bütün transferler bu başlıkta gerçekleşir.

Töre'yi falan olmaz arkadaslar.

Tarik Camdal ve bir Türk Kaleci ile "Türk Transferlerimiz" bitecegiz. 2 Yabanci de alicagiz muhtemelen...

Gökhan Töre yönetim tarafindan istemiyor diye biliyorum, 2 ay falan önce fiyati sorduk ama bütün olaylar sonra yönetim de artik Gökhani istemiyor ve Olcan'i aldik. Besiktas Töreyi alacak bence...

->>> Tarik Camdal

->>> Türk Kaleci

->>> Davide Astori/Paletta/Musacchio

->>> Pablo Osvaldo/Giovinco

3 veya 4 Transfer yapacagiz. 2 tane yerli, 2 tane yabanci.

Chedjou'nun durumu hala süpheli....Yabanci Stoper Chedjounun durumuna bagli..Tarik olacak insallah. Forvet posziyonda en yakin aday Osvaldo.

Duyduguma gore bu bilgileri baska bir forumdan alip bize aktariyormusun, seni gidi cakal :D

6 NET 11 de sırıtmayacak yerli lazım bize.

1. Semih Kaya-23

2. Tarık Çamdal-23

3. Selçuk Inan-29

4. Gökhan Töre-22

5. Olcan Adın-29

6. Burak Yılmaz-29

YEDEK TÜRKLER

1. Koray Günter-19

2. Hakan Balta-31

3. Emre Çolak-23

4. Hamit Altıntop-31/Umut Bulut-31

Bir de yabancı taş stoper ile alternatif forvet alırsak tamamdır.

Yönetimden pek beklentim yok. Olcan'a 4 milyon vermemizden belli. Pazarlık bile yapmadan aldık neredeyse adamı. Yedek kaleci, kiralık forvet/Almeida ve gelirse bir stoper gelir.

Yönetimden pek beklentim yok. Olcan'a 4 milyon vermemizden belli. Pazarlık bile yapmadan aldık neredeyse adamı. Yedek kaleci, kiralık forvet/Almeida ve gelirse bir stoper gelir.

Mario Gomez'i düşünüyormuş galiba Tulun da adam 1 yıldır sakat, bilemedim.

Ayrıca bu kadar yetenek problemi yaşarken performansı nice olur onu da bilemedim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt