Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duyduguma gore bu bilgileri baska bir forumdan alip bize aktariyormusun, seni gidi cakal :D

su anda durum bu herkes ayni sey diyor zaten cünü durum bu...bastan beri söyledim zaten en fazla 2 yabanci transfer yapacagiz, stoper ve ofansif oyuncu. stoper chedjou yüzünden gelmeyebillir, tarik camdal icin ugrasiyorlar ama daha cok süre alir bana göre bu transfer de olmayabillir, baska kisiler bitti diyorlar ama benim bildigim bu baya zor bir transfer olur, ama insallah gelir. sinan bolat en son duydum ismi türk kaleci icin ama o da her gün degistriyor :D

burak tek forvet oynasın görelim bu sene yanında drogbada yok neymiş efendim çok gol atıyomuş

Clde kaç golü vardı geçen sene

1 atar 5 kaçırır

tek başına buraka güvenilmez

Asıl tek başına olunca gol makinesi oluyor.

Trabzondaki 30 üstü atığı goleri geçtik hadi.

Gecen sene tek iken şampionlar ligi gruptan çıkartı goleri ile.

Atığı golerde basit değildi üstelik.

beyler SON DAKİKA

anlasma-tamam-transfer-kap-a-bildirildi-24488.jpg

Bu arada Balotelli gecen yil Serie Ada 152 sutla 14 gol atti. Osvaldo Juvede 14 sutla 1 gol, Southamptonda 28 sutla 3 gol atti.

Biraz elit olun arkadaşlar güzel bayan fotoları koyalım avatarlara barzo koymayalım kibar olalım forumumuzda dışardan takip eden insanlar var

su anda durum bu herkes ayni sey diyor zaten cünü durum bu...bastan beri söyledim zaten en fazla 2 yabanci transfer yapacagiz, stoper ve ofansif oyuncu. stoper chedjou yüzünden gelmeyebillir, tarik camdal icin ugrasiyorlar ama daha cok süre alir bana göre bu transfer de olmayabillir, baska kisiler bitti diyorlar ama benim bildigim bu baya zor bir transfer olur, ama insallah gelir. sinan bolat en son duydum ismi türk kaleci icin ama o da her gün degistriyor :D

Saol ama yinede duyumculuga soyunma sen sonra gercek sahipleri gelirse polemik cikar :D

Burdan surdan duydum de rahat et.. :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt