Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 462 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fernando
Ndiaye Akbaba
ortasahasini iple cekiyorum...az kalmis
Keşke daha iyilerini hayal edebiliyor olsaydık ama hele Belhanda gönderilip bu ikisi alınırsa ben de öpüp başıma koyarım, net...

Öncelikli tercihim; oyun aklı yüksek, orjinalinden bir 8 numara olurdu, bana sorulsa. Öyle biri alınıp, daha ofansif rol için Ndiaye-Emre ikilisinden biri daha doğru bir planlama olurdu ki yerli ve bonservisiyle alınacak oluşu sebebiyle Emre daha önde olurdu...

DkGH2O2W0AANKSB.jpg

Dernek gezmeyle bu işler olmuyor başkan. Seni oraya hergün bir dernek gez, mangal partileri yap diye seçmediler. Görün işte o büyük başkanınızı. Cengizi eleştirmek vatan hainliğine ylaşmıştı burada!

Follofos olacağımızı bilen kameracı başkan, özel hayatındaki konuşmasında inan dedin cümlesini kullanmamasi beni şaşırttı. O zaman bırak demiş bir de taraftara, reklam yapma da sen bırak birinin bırakmasını istiyorsan . Adam daha şimdiden koltuğun ihtişamına kapılmış.

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şartlar belli başkanın hangi şartlarda kulübü devraldığını da unutmamak lazım.

Kimse kusura bakmasın aday çıkmıyordu aday...

Bu mali şartlar falan başka birine gelseydi gece gündüz ağlardı.

Herşey size toz pembe geliyor transfer yaparsa büyük başgannn yapmazsa rezil herif vs.

Başkan çok konuştu doğru ama adım gibi biliyorum başkası olsa her gün çıkar ağlardı.

Zaten UEFA meselesi benim için büyük başarıdır. Kendisinin kredisini başkanlık süreci boyunca benden sonsuz destek alacaktır.

Hataları var mı? Var ve inanın daha çok hata yapacak ilerleyen dönemlerde ama art niyet yok bunu biliyorum veya hissediyorum.

Önemli olan noktada bu art niyet. Dursun'da art niyet vardı ve bunu görebiliyorduk. Görmeyen hissetmeyen varsa...

Ülkenin mali durumu ve ffp anlaşması varken elbette böyle olacak.

Kiralık niye olmuyor diyorsunuz ama herkes yani avrupa takımları kamp sonrası bu tarz transferleri yapıyorlar.

Takımlarda kimler gidecek lig başlarken belirleniyor. EPL'de zaten zaman bitti sayılır şimdi bence kiralık oyuncular gelecek.

En az 3 tane transfer olur satarsak as kadrodan birini bu sayısı 4-5 olur bakın görün.

Başkanı eleştirmeyin demiyorum ama eleştirirken dursun vs. gibi gömmeyin çünkü hak etmiyor.

Bu arada şu stadın merdiven problemini maça gidenler bilir. Hiçbir başkan gidip görüşme bile yapmadı yapsalar dahi yüzeysel oldu hep.

Bakın M.Cengiz bile geç kaldı sezon bitince yapmalıydı ama en azından yapıyor ve sorun çözülecek. Bunlar hep önemli durumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt