Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 472 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok aga Naga eskisi gibi çıkmıyordu son maçlarda çıksa da naganın ortalarına iyi diyemeyiz, o kanat hücum konusunda çok kısıtlı
Renktaş nago ortalarını pas gibi atıyor o yüzden orta sayılmaz. Örnek konya maçı sinanın golü diğeri içinde bjk maçı altı pasa bıraktığı ve fernandonun attığı pas. Lütfen ezbere konuşmayalım. Kusura bakma belki hatırlamadın ama nagatomonun kalitesi seni şampiyon yapar.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Demirören Medya Japonların Maicon için olan teklifine 6 milyon demiş. Olursa büyük iş başarmış oluruz. Ama gel gör ki ben Yıldo'nun medyasına asla %100 inanmıyorum. Ayrıca Maicon orada iş yapar. Buradaki gibi onu güç duruma düşürecek forvetler pek yoktur diye tahmin ediyorum Japonya'da.

Bu haberler kulüp tarafından bilerek sızdırılıyor. Sürpriz bi isim gelecek ve çok gizli tutuluyor. Yanacak buralar.

Ya da ben çok iyimser düşünüyorum.?

Maicon 5-6 milyona gitsin, Mitroglou yerine Di Santo Eren takasi yaparsak, Yunusu satmamiza gerek bile kalmaz. 16+5/6 milyon Diagne ve Luyindamaya rahat yetmeli. Emre Mor hele hic gelmesin.

Diagne bence 10-12 mil.€ arasında biter yarın
Mitroglou 'da hala Benfica 'ya gideceğini düşünüyorum, ancak o iş olmazsa kiralık olarak gelebilir
Bence stoper transferi de en az forvet transferi kadar önemli, Maicon giderse bu Luyindama 'nın gelmesini isterim

Hocamizin kadroda yer vermeyecegi isimleri ideal teklifler ile yollayabilirsek belki de hocanin surpriz olarak adlandirdigi ve ihtimal verdigi transfer hamlesini gerceklestirebiliriz.

Konu Galatasaray olunca heyecan son saniyeye kadar devam eder.

Mitroglu i.nesine eğer hoca onay verdi ise mutlaka alkollüdür.Ayık kafayla olacak iş değil.
Alan konusu icin ekran goruntulerini adminlere attim. Serdar konusunda da attim. Mitroglu, Diagne, Luyindama, MAicon, Yunus olaylarinda da attim. Emre mor icin de aldigim haberin ekran goruntusunu atabilirim dileyenlere. Alanda farkli seyler oldu. Ben hepimiz icin haber almaya calisiyorum. Azicik saygi lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt