Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 220 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ula millet bu senenin transferlerine mayis ayında başladı açıkladı biz hala anlattığımız oyunculari bile aciklayamiyoruz bu derece sosyallikten uzak bir yönetim tarzı olamaz. Sonra millet yardim etsin bizi takip edin, forma falan alın.

Yahu kardeşim daha yeni forma lansmaninda falcao gibi yıldızını kullanmayı basaramamissin nerede bir sümüklü adam var tanıtım yapmissin. Güya medya şirketleriyle de anlasalar yapıyorlar. Adamı hakikatten çileden çıkarır bunlar

Sevgili Renkdaşlar Günaydın

Sabah spor haberlerini izledim de biraz canım sıkıldı, malesef haberler bizim için iyi değil

Çünkü fenerin antrenmanı kolej havasında geçmiş, Erol hoca futbolculara çok yakınmış ve Caner esprileriyle herkesi güldürmüş.

Emre abilerinin de Ronaldoyu arayarak Psg ye değil bize gel dediği ve Ronaldonunda bundan çok etkilendiği hatta Özil i arayarak, Mesut kardeşim ben varım sen de var mısın dediği konuşuluyor,

İyi haberler vermek isterdim ama olmuyor işte bazen

Desene her sene oldugu gibi bu sene de fb sampiyon! Bence kupa direkt fenere verilmeli!

Falcao ve G.Saray Yönetimi, bu hafta maaş indirimi için masaya oturacak!

Yaşadığı sakatlıklar ve beklenen katkıyı sağlayamaması nedeniyle üzgün olan Kolombiyalı golcü, yıllık 2 milyon euroya varan bonuslarını bırakmaya hazır...

(via @AliNaciKucuk)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bonuslardan değil de garanti ücretten düşmek asıl olay. Oynadığı zaman zaten hakkını veriyor bence, kazanır bonusunu.

tumblr_n8nc9gGVua1sycdvjo1_500.gif

götze'ye 2 milyon euro olası sakatlıklarla fesih tarzı bir sözleşmeyle hayır demem.
tabi arkasına zıpkın gibi iki tane genç alacaklar

Falcao - Götze güzel teknik bir tandem olur.
Kanatlara şutör Winger gelirse tadından yenmez. Bu ikili kanat oyuncularına çok boş alan yaratırlar ve Assist yaparlar.

Transfer Istihbarat Şefi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt