Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çıkan isimlerin alayı çöp bunlari alırsak seneye ilk 5’e giremeyiz...
Türkiye’den oyuncu alınmaz...!!!
Hele yabancı hiç alınmaz...

Bugün Yeni Ribery'miz açıklanır.

Screenshot_20200807_101115.jpg

Yanlız tam Filmlik hikâye olur tutarsa.
Goal! 4: Attack of the Lion

Transfer Istihbarat Şefi

Hazır mıyız Çocuklar

Benzinleri doldurdum, Ateşler hazır
İlk Isim Serie A dan....az sonra

Transfer Istihbarat Şefi

SON DAKIKA

Sarı-kırmızılı kurmaylar, Fatih Terim'in gözdesi konumunda bulunan Rade Krunić için harekete geçti. Hırvat yıldızın bonservisini elinde bulunduran İtalyan devi Milan'a kiralama teklifi yapıldı.

Rade-Krunic-forza-1000x608.jpg

Bağlantılarımı kullanarak, gibi bir Bilgiye ulaştım. Fatih Terim bizzat Milano bağlantılarını kullanarak, dün gece olumlu telefon görüşmeleri yapmış. Eski öğrencisi ve mevcut Sportif Direktör Paolo Maldini "Tranfer'de zorluk çıkarmayın" demiş.

Yakında Müspet gelişme olur; Basın ve Twitter de haberler çoğalır Yukarıdaki yazıyı Fotomaç dan aldım. Kanımca, bu işin olasılığı baya yüksektir. Hayırlı Olur Inşallah.

Transfer Istihbarat Şefi

SON DAKIKA

Sarı-kırmızılı kurmaylar, Fatih Terim'in gözdesi konumunda bulunan Rade Krunić için harekete geçti. Hırvat yıldızın bonservisini elinde bulunduran İtalyan devi Milan'a kiralama teklifi yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 88136

Bağlantılarımı kullanarak, gibi bir Bilgiye ulaştım. Fatih Terim bizzat Milano bağlantılarını kullanarak, dün gece olumlu telefon görüşmeleri yapmış. Eski öğrencisi ve mevcut Sportif Direktör Paolo Maldini "Tranfer'de zorluk çıkarmayın" demiş.

Yakında Müspet gelişme olur; Basın ve Twitter de haberler çoğalır Kanımca, bu işin olasılığı baya yüksektir. Hayırlı Olur Inşallah.

Transfer Istihbarat Şefi
Olmasa ömür boyu ban.

Fernando gibi adam olsaydi keske bu ve Feghouli. Ispanyada belki 2 milyon net almiyordur adam, ama iyi bir bonservis getirip gitti. Araplar beni bedava yolayin pesinde

Omarinho_Luyindama_Marcelo_Saracchi
__________________Krunić
___________Lerma______Bellegarde
Musaba__________Falcao______Onyekuru

Yorum Alayım.

Transfer Istihbarat Şefi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt