Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 833 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu tarıkı almamaları için dua ediyorum...

hadi aldılar Eğer etmez ama 3m eurodan fazla para verirlerse daha hiçbiryerde hiçbirşekilde yönetimi savunmam.

Ayrıca prandelli Veto etti haberlerini de bilerek yazdırıyorlardır. prandelli gazete mi okuyacak...

Amac taraftara biz istedik o aldırmadı..

Prandelli mi Song u istemicek . Bıraksınlar bu işleri
kesinlikle , fener medyası iş başında .olası yönetim başarısızlığını prandelliye yıkarak takımı yıpratmaya çalışıyorlar

Podolskiyi geitiriyorum ahayanımda dese bence etmez veto falan.

Prandelli akıllı adam , klubü de düşünüyor.bütçemiz belli ihtiyaçlarımız tek bir mevki ile de sınırlı değil.

Başkan diğer mevkileir hallettim al sana podolski dese sponsor ile alıyoruz dese veto eder mi ?

Etmez ama isteyecek yani . Antrenör bu . Antrenörün en doğal hakkı transfer etmek . Ne demek kulübü düşünüyor ? Kulübü düşünmeyi başkan yapacak antrenör değil .

Bu Prandelli ilk geldiği zamanlar Başkana transferleri illetim alsada olur almasa da olur diyordu. Bugün 3 4 tane transfer gerekli diyor bir de üstüne Song'u veto ediyor. Song'u ben de nerede oynayacağımı tam anlamasam da kiralik adam kalitesi belli hiç yoktan cl de oynar. Melo Selçuk Snijder Song ile fazla gol yemeyiz.

yuh yani ancak bukadar gereksiz transferler yapilabilir. chedjou dururken bir stoper daha asla mantikli degil.. tarik icin söz konusu rakamlar bir hayli fazla. alex song gelse bile sneijder solda oynayacak ve bruma kaybolacak. en basitinden forvet kiralayip transferi kapatsak yeter de artar bile.

Katılıyorum. Takımda ciddi bir plansızlık var. Eğer stoper almayı düşünüyorlarsa sezonun başında Chedjou'yu bir şekilde satacaklardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt