Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 834 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Etmez ama isteyecek yani . Antrenör bu . Antrenörün en doğal hakkı transfer etmek . Ne demek kulübü düşünüyor ? Kulübü düşünmeyi başkan yapacak antrenör değil .

Yeni gelen teknik direktörlerin çopu böyle açıklama yapar zatem , mancini de böyleydi ilk geldiğinde astronomik transfer istemedi.getirilen adamların hepsini yöneticiler önerdi.

Kendi transfer yapmak istediğinde zaten yol verildi.

Prandelli gelirken zaten fazla transfer hakkı olmadığınkendisine iletilmişti , buna rağmen kalkıp transfersiz başar beklemeyin derse yönetimi karşısına alır , unutmayın ki fatih terim ve mancini gibi iki üst düzey hocayı bir anda gözden çıkaran bir yönetim var , kısacası kendini de düşünüyor hoca , bu sorumluluğu almak büyük risk bence , vukuatlı bir yönetimimiz var her an ihaleyi sana bırakıp kaçabilecek türden

Yeni gelen teknik direktörlerin çopu böyle açıklama yapar zatem , mancini de böyleydi ilk geldiğinde astronomik transfer istemedi.getirilen adamların hepsini yöneticiler önerdi.

Kendi transfer yapmak istediğinde zaten yol verildi.

Prandelli gelirken zaten fazla transfer hakkı olmadığınkendisine iletilmişti , buna rağmen kalkıp transfersiz başar beklemeyin derse yönetimi karşısına alır , unutmayın ki fatih terim ve mancini gibi iki üst düzey hocayı bir anda gözden çıkaran bir yönetim var , kısacası kendini de düşünüyor hoca , bu sorumluluğu almak büyük risk bence , vukuatlı bir yönetimimiz var her an ihaleyi sana bırakıp kaçabilecek türden

Oldu . Hem adama düşük bütçe ver hem de şampiyon yapmasını iste :D Yönetim sezon bitmeden istifa eder eğer doğru dürüst oyuncular gelmezse .

Katılıyorum. Takımda ciddi bir plansızlık var. Eğer stoper almayı düşünüyorlarsa sezonun başında Chedjou'yu bir şekilde satacaklardı.

nedense sürekli defansa adam bakiyorlar. madem chedjou gitmiyor stoper transferi bitmistir. gökhan zan'i da kadroda tuttular. sabri'yi affetseler tarik camdal'dan bin kat daha iyi olur, hem daha az maliyetli ve daha kaliteli bir eleman. sabri'nin basarili orta yüzdesi falan daha iyi tarik'a göre. camdal 0 gol 0 asistle tamamladi gecen seneyi. veysel ile ondan daha iyi, en azindan biraz daha dengeli bir oyuncu.

kiralik kanat ve forvet bize yeter görüsündeyim. takim gol pozisyonu üretmekte ciddi sorunlar yasiyor. bruma'ya allah korusun birsey olsa amrabat da yok. yasin öztekin veya aydin yilmaz oynayacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt