Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 836 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İsmi geçen adamların en iyisi song ama biz onu alamayız tabiki. Balanta ve tarıkı alırız. Tarık için 5 milyonu kabul etmişiz. Ne diyelim ho

Ne zamandır yazıyorum. Çözüm belli. Podolski,Eto'o,Song,Tarık. Eto'o kaçtı artık, yerine Pato olsun. Ha tabi bizimkiler en fazla Song ve Tarık'ı alabilir.

Transferleri yarınki maça göre açıklayacaklar bence.. olası bir puan kaybını bu şekilde önleyecekler, taraftarın gazını almak için

Bu saatten sonra bir Almeida falan kaldı artık Almeida h.o diyebiliriz .

Açıkçası ucuz olacaksa ben pivot bir oyuncuya hayır demem.

Kafa topuna çıkabilecek adma yok nerdeyse.

Burak şampiyonlar ligindeki efsane performansı hariç kafa toplarınınunuttu resmen.

Kanat oyuncularımız varsa kaleye sırtı dönük oynayabilen birine ihtiyacımız var demektir , hele ki skorer özelliği olan sino bruma ve olcan ile oynayacaksak.

Bakın drogba varken nerdeyse her golde hazırlayıcı yada bitirici pasda imzası vardı .

Şimdi bu sevisi burak mı yapacak umut mu ?

Açıkçası ucuz olacaksa ben pivot bir oyuncuya hayır demem.

Kafa topuna çıkabilecek adma yok nerdeyse.

Burak şampiyonlar ligindeki efsane performansı hariç kafa toplarınınunuttu resmen.

Kanat oyuncularımız varsa kaleye sırtı dönük oynayabilen birine ihtiyacımız var demektir , hele ki skorer özelliği olan sino bruma ve olcan ile oynayacaksak.

Bakın drogba varken nerdeyse her golde hazırlayıcı yada bitirici pasda imzası vardı .

Şimdi bu sevisi burak mı yapacak umut mu ?

Almeida da öyle bitiriciliği iyi değil ya . Tamam top tutar , kafa toplarında da iyi falan da Burak'tan daha kötü bitiriciliğe sahip .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt