Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 493 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kranevitter çok iyi bir tercih olur kanaatindeyim , ancak yanında Selçuk değil Delaney oynamalı , o zamanda hava toplarında zaafiyet yaşayabiliriz orta saha da.

Selçuk'un artık Gs kalibresinde olmadığını taraftar gibi teknik ekipte görmeli. Melo olmayınca, orta saha yol geçen hanına döndü. Umarım en az 2 orta saha gelir.

Yüksek maaşları azaltmak için uefa bize ceza vermedi mi..ee maaşları fazla olan bir tane adam gönderilmedi..nerde düşük maaşlı adam varsa gönderiliyor..bu işte bir dengesizlik var.. Yeni alınan adamlarda 2 milyonun altına imza atmıyor..acilen yüksek maaş alan ( wesley,podolski,selcuk,sabri,donk,chedjou,olcan,yasin) veteran adamlardan yarısının gönderilimesi gerekir..ister satılık isterse feshetme yöntemiyle..yoksa biz cezayı uzatırız..

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yüksek maaşları azaltmak için uefa bize ceza vermedi mi..ee maaşları fazla olan bir tane adam gönderilmedi..nerde düşük maaşlı adam varsa gönderiliyor..bu işte bir dengesizlik var.. Yeni alınan adamlarda 2 milyonun altına imza atmıyor..acilen yüksek maaş alan ( wesley,podolski,selcuk,sabri,donk,chedjou,olcan,yasin) veteran adamlardan yarısının gönderilimesi gerekir..ister satılık isterse feshetme yöntemiyle..yoksa biz cezayı uzatırız..

Bu veteranların Wesley hariç hir birisi vazgeçilmez değil, çok mu zor kibarca ya indirim yapın ya da gidin demek merak ediyorum ?

O kadar berbat yönetiliyoruz ki yemin ediyorum bu yaşıma geldim hiçbir zaman bu kadar umutsuz olmamıştım bu adamlar mümkünse kimseyi almasın s...... Olup gidecekler nasılsa ne kadar az enkaz o kadar iyidir ..

Bu veteranların Wesley hariç hir birisi vazgeçilmez değil, çok mu zor kibarca ya indirim yapın ya da gidin demek merak ediyorum ?
Benim için muslera dışında herkes gidebilir onu saymadım..wesleyi de dışarda tutabiliriz tabi ama benim için vazgeçilmez değil..eğer 7.5 milyonu veren olursa maaşla birlikte en az 10 milyon kar demek olur bu..bu da olabilir ama bu son seçenek olmalı ondan önce gidecek çok adam var..

Kimse almaz da ondan gönderilemiyorlar, 40 kişiyi 25 seviyesine çekeceğiz muhtemelen başka çare yok, olcan ve Umut 3,6 garanti ücret ki prim vb ile 4,5 alıyorlardır, Sneijder ayarında bir oyuncu maaşı

Donk u saymayalim, Hamit i de (uzatmazlar ise tabi), Dzemaili zaten donmeyecek.

Kaliyor Selcuk,

3 tane orta saha sart, asagisi kurtarmaz bizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt