Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 494 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafa zehir gibi anlaşılan.

Serdar gibi 3-4 hamle daha yaparsak bize net bir şekilde 20 Milyon € kazık daha girer.

Bile bile kazık yiyelim diyorsun bir de Allah akıl fikir versin. Zaten bu yazdığını beğenen adamlardan belli ne kadar mantıklı bir düşünce olduğu.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Pardon senin kadar beynimiz calismadigi icin, sen bu fikri begenen beyinsizlere ve bana, 20 Milyon € kazigin nasil gircegini anlatirsan, seviniriz. Elimizdeki cöpleri 20milyon€ya mi satcagimizi düsünüyosun gercekten:) nasil bir hesap yürüttügünü gercekten cok merak ediyorum... benden sana tavsiye, milletin akliyla dalga gececegene gündemi takip et azcik, biliyosun yabanci kurali kalkali cok oldu, Tarik camdallara, olcan adinlara 5 milyon€yu kimse cikarip vermez, bizim yaptigimiz gibi. Umut buluta, umut gündogana, Salih dursuna, eray iscana, ontiveroya, jem karacana, endogan adilliye kimse tek kurus para vermez. Bunlarin yilik ücretlerinden haberin yok sanirim, olsaydi 20milyon€ kazik degilde, hepsinin maaslarini toplasan ciddi sekilde kazancli durumda olcagimizi bilirdin ;) ha sen bunlarda potansiyel görüyosan, diyosan ki, bunlar ilerde isimize yarar, onu bilemem. Ama sunuda kacirmisin herhalde sen. Uefa ensemizde, 20 milyona yakin Maas bütcesi düsmemiz lazim, eger benim gözümdeki ise yaramaz saydigim adamlari elde tutupda zorunlu sekilde sneijder, muslera, Podolski gibi cok kazanan adamlari göndermek zorunda kalinirsa sevinecekmisin gercekten ? O da sana kalmis.

İrlandalı kim hendrick mi

yes my friend adettendir..

397174d1381664765-limerick-fc-not-joke-jeff-hendrick_-overview-profile.png

Pardon senin kadar beynimiz calismadigi icin, sen bu fikri begenen beyinsizlere ve bana, 20 Milyon € kazigin nasil gircegini anlatirsan, seviniriz. Elimizdeki cöpleri 20milyon€ya mi satcagimizi düsünüyosun gercekten:) nasil bir hesap yürüttügünü gercekten cok merak ediyorum...

Aklinla dalga gecmedim, zihniyetin yanlis oldugunu vurgulmaya calistim sadece. Anlayabilmen icin de tek tek cevap verecegim.

Hesap basit, tamamen senin sarf ettigin sözlerden yola cikarak 20 Milyon€ tuttu hesap. Sen Serdar gibi 3-4 hamle daha yapalim diyorsun, ehh Serdarin maliyeti kac? 4,5 Milyon hatta verdigimiz 3 oyuncuyu da sayarsak rahat 6 Milyonu buluyor. Iste tamamen senin deyimin ile 3-4 Serdar hamlesi ile rahatca 20 Milyonu buluruz. Olay tamamen bundan ibaret.

benden sana tavsiye, milletin akliyla dalga gececegene gündemi takip et azcik, biliyosun yabanci kurali kalkali cok oldu, Tarik camdallara, olcan adinlara 5 milyon€yu kimse cikarip vermez, bizim yaptigimiz gibi. Umut buluta, umut gündogana, Salih dursuna, eray iscana, ontiveroya, jem karacana, endogan adilliye kimse tek kurus para vermez. Bunlarin yilik ücretlerinden haberin yok sanirim, olsaydi 20milyon€ kazik degilde, hepsinin maaslarini toplasan ciddi sekilde kazancli durumda olcagimizi bilirdin ;)

Ben kimse cikip da bu cöplere para verir millet demiyorum. Benim odaklandigim nokta senin Serdar gibi 3-4 hamle daha yapalim demen. Hala tamamen kendin ile celisiyorsun. Yabanci kurali kalkti diyorsun ama Serdar gibi transferler yapalim diyorsun. Serdara 4,5 vermek net bir sekilde enayiliktir, hatta resmen komisyon transferidir. Yine kac kisinin cebi doldu Allah bilir.

ha sen bunlarda potansiyel görüyosan, diyosan ki, bunlar ilerde isimize yarar, onu bilemem. Ama sunuda kacirmisin herhalde sen. Uefa ensemizde, 20 milyona yakin Maas bütcesi düsmemiz lazim, eger benim gözümdeki ise yaramaz saydigim adamlari elde tutupda zorunlu sekilde sneijder, muslera, Podolski gibi cok kazanan adamlari göndermek zorunda kalinirsa sevinecekmisin gercekten ? O da sana kalmis.

Elde tutulsunlar diye birsey demedim, ki bende burada hep elden cikarilmalari gerektigini savunuyorum ve dile getiriyorum. Ama yeni cöp alip eldeki cöplerden kurtulmanin mantigi nedir. Simdi Serdari aldik yerine 3 tane Anadolu ayarinda gayet iyi adam verdik bir de, bizim icin yeterli olmasalar bile bu adamlarin tanesini 400-500.000 den rahat elden cikarabilirdik, ki Sercan'in da Furkan'in da kiralik gittikleri takimda satin alma opsiyonlari bulunuyordu. Bize giren Serdar kazigi ile (tamamen maliyetten dolayi kaziktir) Bursa satin alma opsiyonu bulunan Sercani hem bedavaya aldi hem de Serdara bonservis olarak sayildi.

Umut'u Kasimpasa istiyordu bizimkiler vermedi mesela. Ne yapayim ben burada, birisi istiyor bu adami ve biz vermiyoruz daha ötesi var mi ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt