Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SAĞLAM DUYUM
GS Tudor ile ilk sonunda işler iyi gitmezse yolları ayırıp takımı Mircea Lucescu'ya emanet edecek, Luce tarafı tmm ?

Baggio yazmış.
Keşke şu hamleyi bugün yapabilselerdi.
Sezon yine çöp olacak.

Sürün yağlı surat!

1 artı 1 ı hangi şartlarda kabul etti çok merak ediyorum sneijder
11 garantisi istemiş ücret ne kadar

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hırvat hoca, “Planlarımızı Sneijder’siz kadroya göre yapmıştık. Ancak kulübün menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaparız. Kararı siz verin” diyerek topu bir anlamda yönetime attı. Böylece önceki gece ipler kopma noktasına gelirken, dün itibariyle Sneijder’in takıma yeniden dönme ihtimali masaya yatırıldı.

Başkan Özbek’in, “Sneijder kalırsa oynatabilir misin” diye sorması, Tudor’u şok etti. Hırvat hoca, “Kulüp menfaati ne gerektiriyorsa onu yaparız” diyerek topu yine başkana attı.

sneijder kampa katıllır 1-2 güne.

planlarimizi sneijder'siz kadroya gore yaptik nedir ya, ne capsiz adam bu tudor.. yeterli gormezsen kulubede oturtursun olur biter. goren de ortada bir plan var sanacak, gorecegiz haftaya ostersund macinda sneijder'siz mukemmel takimini

Yönetim bu işte yanlış davranıyor, eğer Sino'yu göndermek istiyorlarsa da yanlış strateji. Baştan beri kampa katılmalıydı zaten hatta verilecek en asgari izin verilmeliydi. Hiç bilgim yok ama tahminim o ki Sneijder de ayrılmak istiyor. Topu Sneijdet'e atıp, gitmek istiyorsan getir bonservis diyeceklerdi. Eninde sonunda kazanan yönetim olurdu ve Sneijder az da olsa para kazandırarak gidebişirdi. Şimdi taraftarın gözünde Sneijder kahraman , yönetim onu çeşitli oyunlarla göndermeye çalışan işbilmez rolünde. Yani nerden bakarsan yanlış , stratejik olarak da yanlış...

Bundan sonra maksimum 3 transfer daha olur olursa ...

27965.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt