Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mitroğlunu alsınlar, kalan parayla da mevcut oyuncuların ödemelerini gününde yapsınlar şu saatten sonra.

Hepsi para için oynuyor, paralarını alırlarsa köpek gibi oynarlar. Artık istemem 10+ diagne ya da tetteh falan alınsın.

Transfer stratejisi Marcao gibi isimler üzerine olmalı. Şu anki forvetsizliği de böyle bir transferle çözemediğimize göre mitroğlunu alalım, Fatih Terime emanet edelim takımı.

güvenelim mi sergen :D
ben bilmem.ama bana göre yunus gitmez,fatih hocayı tanıyosan sen de bilirsin ne tür transferler oalcagını,kimlerin gidebileceğini.feghouli güvenini boşa çıkartmadı.

belhadna ortada yok.belhanda şu an gitse şaşırır mısın?yok.maicon da keza öyle.

maicon ve belhanda giderse ben savanier,luyindama,diagne,pato ve emre mor bekliyorum

İnşallah transferlere kavuşuruz artık

Mbaye Diagne
Cristian Luyindama

İkilisi gelirse bence çok iyi takım oluruz, üstelik daha Emre Akbaba ve Yuto Nagatomo ikilisinin de ekleneceğini düşünürsek bu takıma

Muslera
Mariano-Luyindama-Marcao-Nagatomo
Fernando
Emre-Belhanda
Feghouli-Diagne-Onyekuru

Vay anasını takıma bak ... :cigara:

ben bilmem.ama bana göre yunus gitmez,fatih hocayı tanıyosan sen de bilirsin ne tür transferler oalcagını,kimlerin gidebileceğini.feghouli güvenini boşa çıkartmadı.

belhadna ortada yok.belhanda şu an gitse şaşırır mısın?yok.maicon da keza öyle.

maicon ve belhanda giderse ben savanier,luyindama,diagne,pato ve emre mor bekliyorum

savanier keşke olsaydı be

Yunus niye satılıyor ya iki genç çıkardık yıllar sonra ikisinide yaım sezonda satmışmı olacaz. Diagne bu kadar para edermi ya ilk başarısı kasımpaşa bu yaşına kadar nasıl satıcaz kar ederek ilerde ?

Beyler, bu transfer sezonu bitene kadar son mesajım. Trezeguet olayı yalan. Serdar - Fener olayı yalan. Kaynağımı hiçbir yerde duyurmazsanız, kendisinin başı yanmazsa çok mutlu olurum. Küçük bir gidiş sürprizi daha olabilir. DM kutum 30 mesaja yakın oldu, lütfen yazmayın (artistlik içermez, yanlış anlamayın :)) Hepinize iyi nöbetler.

Sayenizde yatağa gülümseyerek gidiyorum. Teşekkürler.

Beyler, bu transfer sezonu bitene kadar son mesajım. Trezeguet olayı yalan. Serdar - Fener olayı yalan. Kaynağımı hiçbir yerde duyurmazsanız, kendisinin başı yanmazsa çok mutlu olurum. Küçük bir gidiş sürprizi daha olabilir. DM kutum 30 mesaja yakın oldu, lütfen yazmayın (artistlik içermez, yanlış anlamayın :)) Hepinize iyi nöbetler.
Kimi alioz kimi satioz

Fiyatlar nedjr

3 transfer diyorum

Mitroglu

Emre Moron

ve

Luyindula

ewt bu kadar

Maicon da gider

yunus gitmez

tahminim bu yonde

ewt ewt aynen boyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt