Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alp Pehlivan: "Kasımpaşa'da yaprak kıpırdasa benim haberim olur. Kasımpaşa eli güçlü olan taraf. Minimum Diagne olacak. Masada Trezeguet de var. Takasta da Ahmet Çalık ve Eren Derdiyok da var. Masaya hiç olmadık isimler de gelebilir."(TRT Spor)

Öf sabah 9 da sınavım var. Sınav sonrası bir uyuyacam akşam olacak ve uyandığımda 3 tane kap gelmiş olacak tak tak tak.
Yarin yuzde yuz kap gelecek
Saatini de veriyorum tahminen 1440 1420 gibi
Es zamanli olarak hatunla sozlesmeyi karsilikli feshedecegim
Ben uzulurken siz burda sevinc cigliklari atacaksiniz muhtemelen
Bir yanimiz yaprak dokerken bir yanimiz bahar bahce olacak

ahmet calik bizim holoskomuz gibi bisey oldu

yurt icinden cöp tenekesi alacak olsak ahmet caliksiz bir teklif düsünmek istemiyorum.

diagne ve trezeguet için ahmet-serdar -ereni ver gitsin.

maicon gidiyosa

luyindama-marcao-donk-semih-ogün çalışkan-gökay güney -ısık kaan arslan yap orayı

Beyler, bu transfer sezonu bitene kadar son mesajım. Trezeguet olayı yalan. Serdar - Fener olayı yalan. Kaynağımı hiçbir yerde duyurmazsanız, kendisinin başı yanmazsa çok mutlu olurum. Küçük bir gidiş sürprizi daha olabilir. DM kutum 30 mesaja yakın oldu, lütfen yazmayın (artistlik içermez, yanlış anlamayın :)) Hepinize iyi nöbetler.

Sağol renkdaşım, umutlarımızı yeşillendirdin.

Bizede saygı duyup kaynağı gizli tutmak düşer.

Yarin yuzde yuz kap gelecek
Saatini de veriyorum tahminen 1440 1420 gibi
Es zamanli olarak hatunla sozlesmeyi karsilikli feshedecegim
Ben uzulurken siz burda sevinc cigliklari atacaksiniz muhtemelen
Bir yanimiz yaprak dokerken bir yanimiz bahar bahce olacak
Olm bir hatunla sözleşmeyi feshedersen üzülmezsin. Başka yemeklerden etrafa yayılan kokuları almaya başlayacaksın. Her gün aynı yemek pf bilemedim. Ne güzel işte. Miiiiiiissssssss gibi yemek dolu etraf.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt