Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 412 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle bütün transferlerimiz hayırlı olsun. Umarım hepsi beklenen katkıları sağlayacak takımımıza.

Herhangi bir kadro dizilişi yapmayacağım ama takımda tereddütsüz yer bulabilecek, rotasyona girebilecek isimleri belirtmek istiyorum.

İlk etapta takımın kilit oyuncularıyla başlayalım;

Bana göre; Muslera, S. Bolat, Veysel, Semih, Hakan, Chedjou, Tarık, Telles, Melo, Selçuk, Dzemaili, Yekta, Olcan, Bruma, Yasin, Burak, Umut, Pandev gibi isimlerin takımın iskeleti olacağına inanıyorum. Bu isimler ligde ve Avrupa'da en fazla süre almasını beklediğim isimler.

Tabii ki bir yabancı kontenjanı belası var ama kim oynarsa oynasın her pozisyonda kaliteli alternatiflerimiz var. Her maç 3 kaliteli oyuncumuzla hamlemizi yapacağız. Belkide son yılların lig bazında en kaliteli kulübesi biz de olmuş oldu bu son transferden sonra.

Elbette dışarda kalan,

Koray, Gökhan, Hamit, Aydın, Furkan, Emre, U. Gündoğan, S. Gümüş gibi kaliteli oyuncular da var. Onlarda en azından kulübeyi zorlayacak ve uzun lig maratonunu düşündüğümüzde sakatlıklar halinde şans bulabilecek isimler.

Şu bir gerçek ki 30 kişilik, bol rotasyonlu bir oyuncu grubuna sahibiz. Bence son transferlerden sonra çok kaliteli bir ekip olduk.

Prandelli'nin Arena'da daha baskılı, önde basan, hücum futbolu oynayan, deplasmanda ise daha dengeli, daha geride bekleyen ama hücum fırsatlarını da en iyi şekilde değerlendiren bir kontra atak takımı olarak oynatacağını düşünüyorum.

İlk 11'lerde isimler bol bol değişecek, rotasyona girecektir. (Mancini döneminde ki kadar olacağını sanmıyorum)

İsimler değişebilir ama takımın sistemi, taktiği ve felsefesi değişmez ve istikrarlı bir futbol oynayabilirsek çok başarılı olacağımıza inanıyorum.

Prandelli ve ekibine güveniyorum. Taraftar da takımı yalnız bırakmayıp destekleyip, kenetlendiğimizde inanın başarı hiç de uzakta değil.

Ben gelecek adına çok umutluyum...

Öncelikle bütün transferlerimiz hayırlı olsun. Umarım hepsi beklenen katkıları sağlayacak takımımıza.

Herhangi bir kadro dizilişi yapmayacağım ama takımda tereddütsüz yer bulabilecek, rotasyona girebilecek isimleri belirtmek istiyorum.

İlk etapta takımın kilit oyuncularıyla başlayalım;

Bana göre; Muslera, S. Bolat, Veysel, Semih, Hakan, Chedjou, Tarık, Telles, Melo, Selçuk, Dzemaili, Yekta, Olcan, Bruma, Yasin, Burak, Umut, Pandev gibi isimlerin takımın iskeleti olacağına inanıyorum. Bu isimler ligde ve Avrupa'da en fazla süre almasını beklediğim isimler.

Tabii ki bir yabancı kontenjanı belası var ama kim oynarsa oynasın her pozisyonda kaliteli alternatiflerimiz var. Her maç 3 kaliteli oyuncumuzla hamlemizi yapacağız. Belkide son yılların lig bazında en kaliteli kulübesi biz de olmuş oldu bu son transferden sonra.

Elbette dışarda kalan,

Koray, Gökhan, Hamit, Aydın, Furkan, Emre, U. Gündoğan, S. Gümüş gibi kaliteli oyuncular da var. Onlarda en azından kulübeyi zorlayacak ve uzun lig maratonunu düşündüğümüzde sakatlıklar halinde şans bulabilecek isimler.

Şu bir gerçek ki 30 kişilik, bol rotasyonlu bir oyuncu grubuna sahibiz. Bence son transferlerden sonra çok kaliteli bir ekip olduk.

Prandelli'nin Arena'da daha baskılı, önde basan, hücum futbolu oynayan, deplasmanda ise daha dengeli, daha geride bekleyen ama hücum fırsatlarını da en iyi şekilde değerlendiren bir kontra atak takımı olarak oynatacağını düşünüyorum.

İlk 11'lerde isimler bol bol değişecek, rotasyona girecektir. (Mancini döneminde ki kadar olacağını sanmıyorum)

İsimler değişebilir ama takımın sistemi, taktiği ve felsefesi değişmez ve istikrarlı bir futbol oynayabilirsek çok başarılı olacağımıza inanıyorum.

Prandelli ve ekibine güveniyorum. Taraftar da takımı yalnız bırakmayıp destekleyip, kenetlendiğimizde inanın başarı hiç de uzakta değil.

Ben gelecek adına çok umutluyum...

imza

Nihayet.

BwfOK88CUAAq-Bl.jpg

Evet uzun süren bir transfer sezonunda yine son saniye bırakıp burda kendi kendimizi paraladığımız transfer dönemi bitti her türlü tartışma polemik oldu kadrolar kuruldu ve son sözü yine Ünal Aysal söyleyerek bitirdi. İnş. transferlerimiz bu yılı iyi geçirir adaptasyon sıkıntısı çekmezler takımımızda 2000 ruhunu yakalayıp inişli çıkışlı değilde belli bir form düzeyinde kalitesini koruyarak iyi bir CL , ZTK ve Lig geçiririz transferlerimiz h.o. artık ligi konuşalım :D

Çok kötü bir transfer dönemi geçirdik.Sadece aldık satamadık.Kadroya giremeyecek asla kupada bile oynayamayacak oyuncular çok yüksek maaşla takımda kaldı.Gönderdiğimiz oyuncular kiralık yani seneye tekrar dönecek ve yabancı oyuncu sınırından dolayı bu seneki olaylar seneyede devam edecek.FFP den dolayı maliyet azalmadı arttı.

1:Hamit:Gönderilmeliydi çok yüksek maaş alıyor ve oynayamayacak

2:Yiğit:Gönderilmeliydi

3:Ontivero:Seneye dönecek ve parasını biz ödüyoruz

4:Sercan:Seneye dönecek

5:Eboue:Elimizde patladı yıllık 2.5 milyon çöpe gidecek

6:Selçuk:Maaşına niye zam yapıldı anlamadım.

7:Yasin öztekin:gereksiz tranfer gibi duruyor

8:Engin:Engin varken Yasin gereksiz,yasin alındı enginde gönderilemedi

9:Sabri:Bence yanlış yapıldı

10:Umut Bulut:Hem yüksek maaş alıyor hem Galatasarayda oynayacak kalitede değil

11:Aydın:Nasıl takımda kalıyor nasıl bu maaşı alıyor biri bana anlatırsa memnun olurum.

12:Dany:Kiralık başımıza bela parasınıda biz veriyoruz seneyede aynı şey olacak.

13:Eray:Hem maaşı artırıldı hem oynama ihtimali yok hemde talibi çıkmadı tam bir soru işareti

14:Burak:Sözleşmesi devam ediyordu niye zam yapıldı anlamadım.

Selçuk ve Burak' zam yapılması bir defa çok gereksiz ve saçmaydı.

Bu sezon neredeyse tek karavana transfer Yasin Öztekin gibi duruyor inat etmek yerine Erkan pakete dahil edilebilirdi yada Gökhan Töre alınabilirdi.

Eboue gerçekten elimizde patladı 2.5 Mn € maaşını alıp oturacak yüksek ihtimalle , geçmiş olsun.

Yiğit Gökoğlan , Sercan Yıldırım , Aydın Yılmaz , Eray İşcan(birde zam aldı) gibi isimlerin zaten bu takımda işi yok.

Engin'i severdik , desteklerdik bir zamanlar ancak futbol geçti resmen Engin'den , artık yeri yok burada.

Hamit bir türlü toparlayamadı , biraz daha zaman tanınmalı mı bilmiyorum. Dany zaten bize Allah'ın cezası , biran önce kurtulmak lazım.

Gelelim Sabri'ye ; Prandelli'nin kararıdır herkes saygı duymak zorunda istemiyorsa istemiyordur.

Ontivero ise sezon içerisinde takip edilmesi ve ona göre hakkında karar verilmesi gereken bir isim , İnşallah yeteri kadar maç oynar Antep'te.

Umut Bulut'un ise bu sezon son sezonu olacağını ve sezon sonu takasta kullanılacağını düşünüyorum.

En azından bu yıl kulübeye bakınca maçı değiştirebilecek isimleri göreceğiz... Telles-Tarık-Veysel üçlüsünden 1'i kulübede olacak muht. Telles... Bruma-Olcan-Dzemaili 3'lüsünden 1'i hatta 2'si kulübede olacak.. Pandev ve Burak bazen beraber oynar bazen biri yedek kalır... Ciddi bir benç katkısı alacğız inşallah

En azından bu yıl kulübeye bakınca maçı değiştirebilecek isimleri göreceğiz... Telles-Tarık-Veysel üçlüsünden 1'i kulübede olacak muht. Telles... Bruma-Olcan-Dzemaili 3'lüsünden 1'i hatta 2'si kulübede olacak.. Pandev ve Burak bazen beraber oynar bazen biri yedek kalır... Ciddi bir benç katkısı alacğız inşallah

Geçen sezon oyunu sonradan degistirebilecek oyuncu olarak Umut sahaya sürülüyordu

I am the one who knocks!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt