Transfer Nöbeti (ARŞİV 7) - Sayfa 413 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nöbet bitti renktaşlar. Geçmiş Olsun..

1094374_Galatasaray_SK.jpg

Ahahha Mustafa Denizli'ye bak yektanin selçuk un olduğu orta sahada Dzemaili ye ne gerek var diyor iyiki bu adam gelmemiş takımın başına

Goran Pandev diyorum.

Bu adam bu sene en cok katki veren oyuncu olacak. Göreceksiniz.

Bize bir cok mac kazandiracaktir, özellikle ligde. Onun tarzinda oyunculari Türkiye´de zor durdururlar.

En az 2 sene kalacaktir, sonrasina bakariz.

Zaten milli takima gitmiyormus. 2 hafta bizimle. Eskisehirspor macinda ilk macina cikar, Dzemaili ve Tarik yedek olur.

Goran Pandev diyorum.

Bu adam bu sene en cok katki veren oyuncu olacak. Göreceksiniz.

Bize bir cok mac kazandiracaktir, özellikle ligde. Onun tarzinda oyunculari Türkiye´de zor durdururlar.

En az 2 sene kalacaktir, sonrasina bakariz.

Zaten milli takima gitmiyormus. 2 hafta bizimle. Eskisehirspor macinda ilk macina cikar, Dzemaili ve Tarik yedek olur.

Ceza sahasında çok soğukkanlı. Bitiriciliği de iyi. Umarım en verimli şekilde kullanırız.

Ceza sahasında çok soğukkanlı. Bitiriciliği de iyi. Umarım en verimli şekilde kullanırız.

En önemlisi topla hizlaniyor, top ayagina yapisiyor, ayni zamanda baya süratli.

Kadroya baktigimizda, böyle bir eksiklik hissediyorduk. Burak´a da daha fazla gol attiracaktir Pandev.

Sinirlendik dogal olarak, hakliydik da, ama sonu bence güzel oldu. Prandelli´nin istegi yerine gelmis, buna daha da sevindim.

Kontraatak yapmaya uygun ayni zamanda. En cok Pandev´e sevindim ben.

Bu transfer dönem iyi oldugunu diyemem, aylardir Olcan hariç dogru dürüst hamle yapamayan Galatasaray yönetim simdik son dakika transferlerle bittirdi. Dzemaili iyi oyuncu, ama Pandev'i bilmiyorum açikçasi. Ayrica Tarik Çamdal denilen kazik oyuncu umarim elimizde patlamaz.

Bir defansci daha alsaydik ne kadar iyi olurdu.

Nasıl bir taraftar toplulugumuz var arkadaş. Daha 2-3 gün önce onol oysol ostifo diye bagriniyorlardi simdi başkanı ovuyorlar. Garip...

Aysal dusmani filan değilim geldiğinden beri destekliyorum

Eskisehirspor macinda böyle cikariz:

____________________Muslera__________________

____Veysel______Semih_____Chedjou_______Hakan_____

________________Melo______Selcuk_________________

__________Olcan______________Sneijder__________

________________________Pandev_________________

____________________Burak_______________________

2 hafta bizimle simdi. Eskisehirspor macina kadar alisir, direk de oynamaya baslar bence.

Dzemaili ve Tarik icin 2-3 gün yetmez dogal olarak.

Bruma ile de sonradan degisir.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=RI_OIBkCNes[/media]

ben her saniyesinden keyif aldım izlerken size de öneririm

Fenerle oynadığımız şampiyonluk maçında oyunun kaderini değiştirdi...Düşünüyorum da Eray la felan çıksaydık nolurdu o maçlar....Benim için önce Muslera sonra diğerleri gelir..Bu sene muhteşem formda ve çok fit başladı...

Neymis? Tarik asist yapmamis, gol atmamis. Eskisehirspor gecen sene kac gol atmis? Ligin en az gol atan takimiydi.

Asistini yapiyor, forvet atamiyor, istatistiklere gecmiyor. Sonra "Tarik asist yapmamis".

Daha bu hafta o bicim bir asist yapti "Al da at" dercesine.

O Mori mi Fori mi neyse o forvetleri, atamadi gerizekali. Tarik da asist yapmamis oldu.

Özet koymak yasak mi bilmiyorum. Eskisehirspor Konyaspor özetine bakin, 10. saniyeye dikkat edin. Tarik ne yapsin?

Blerim Dzemaili Galatasaray macinda ne yapti?

[media]https://www.youtube.com/watch?v=wuc9cV2BE08[/media]

Goran Pandev Galatasaray macinda ne yapti?

[media]https://www.youtube.com/watch?v=2WiP1zY79IY[/media]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt