Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BJK nasıl Gomez'i getiriyorsa biz de daha iyisini getirebiliriz.

FFP falan hikaye geçelim onları.

UEFA'nın koyduğu maaş sınırı belli, para yok da diyemezler ligden bir yerli stopere verilen ücretler ortada.

Bony'i kiralayacaksa City, verirsin 2-3 bir şey kulübüne maaşını da yüksek tutarsın Melo örneğinde olduğu gibi gelir.

Öyle bidondu falan deyip küçümsemeye gerek yok, Melo buraya geldiğinde İtalya'da çok ciddi bonservislerle transfer yapmış Brezilya milli takımına aday bir oyuncu olarak geldi.

Kaldı ki formuyla da yeniden milli takımı hak etmişti, saha dışı nedenlerden çağrılamadı o ayrı.

Gomez'i avrupa şampiyonasına götüren avrupa ligi performansı değil herhalde, burayı da takip eden ediyor.

Bony olmaz Balotelli olur, Dzeko olur. GS'nin bunları getirecek marka gücü de maddi imkanı da var.

Tek eksiğimiz vizyoner bir başkan.

Gayet dengeli ilerliyoruz renkdash bu transfer döneminde,katılmak istermisin bu tespitime?

BJK nasıl Gomez'i getiriyorsa biz de daha iyisini getirebiliriz.

FFP falan hikaye geçelim onları.

UEFA'nın koyduğu maaş sınırı belli, para yok da diyemezler ligden bir yerli stopere verilen ücretler ortada.

Bony'i kiralayacaksa City, verirsin 2-3 bir şey kulübüne maaşını da yüksek tutarsın Melo örneğinde olduğu gibi gelir.

Öyle bidondu falan deyip küçümsemeye gerek yok, Melo buraya geldiğinde İtalya'da çok ciddi bonservislerle transfer yapmış Brezilya milli takımına aday bir oyuncu olarak geldi.

Kaldı ki formuyla da yeniden milli takımı hak etmişti, saha dışı nedenlerden çağrılamadı o ayrı.

Gomez'i avrupa şampiyonasına götüren avrupa ligi performansı değil herhalde, burayı da takip eden ediyor.

Bony olmaz Balotelli olur, Dzeko olur. GS'nin bunları getirecek marka gücü de maddi imkanı da var.

Tek eksiğimiz vizyoner bir başkan.

Gomez ve Melo örneklerindeki konu son sezonlarında tepki almaları ve kötü geçirmeleri kulübünde göndermek istemesi, Bony'de bu durum yok ve geldikleri kadrolara bak, Muslera - Ujfa - Selçuk - Elmander - Riera - Eboue - Engin - Sercan Terim ve sağlam yönetim ve silbaştan kadro, üstelik Bony'nin taliplisi kiralasa çok olur bize yedirmezler, Dembele bile seni tercih etmiyor Bony mi edecek ? Gomez'in zaten taliplisi yoktu bize bile önerdiler hoca istemedi, Bony de aynısı olur mu ?

Gomez ve Melo örneklerindeki konu son sezonlarında tepki almaları ve kötü geçirmeleri kulübünde göndermek istemesi, Bony'de bu durum yok ve geldikleri kadrolara bak, Muslera - Ujfa - Selçuk - Elmander - Riera - Eboue - Engin - Sercan Terim ve sağlam yönetim ve silbaştan kadro, üstelik Bony'nin taliplisi kiralasa çok olur bize yedirmezler, Dembele bile seni tercih etmiyor Bony mi edecek ? Gomez'in zaten taliplisi yoktu bize bile önerdiler hoca istemedi, Bony de aynısı olur mu ?

Bony'e yıllık net 4-5 m € verecek kaç kulüp var mevcut durumda?

Melo bize gelmeden önceki sezon Juve'de ilk 11 oynuyordu.

Bony'i yedek olarak tutacaksa tutar City fakat kiralayacaksa bize gelmemesi için bir neden yok normal şartlarda.

Tabii normal şartlarda olmadığımız için bir şey diyemeyeceğim.

Sadece diyebileceğim "avrupa'da yokuz o yüzden bize futbolcu gelmez" kafasını aşmamız gerekliliği ilk mesajda bahsettiğin husus üzerine. Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:
Kaliteli 1 forvet ve ön libero alsak iş yapabilir bu kadro.
Muslera-carole-serdar-ched-linnes-x-selçuk-poldi-wes-sinan-x
Lig için yeterli olabilir.

Bony'e yıllık net 4-5 m € verecek kaç kulüp var mevcut durumda?

Melo bize gelmeden önceki sezon Juve'de ilk 11 oynuyordu.

Bony'i yedek olarak tutacaksa tutar City fakat kiralayacaksa bize gelmemesi için bir neden yok normal şartlarda.

Tabii normal şartlarda olmadığımız için bir şey diyemeyeceğim.

Sadece diyebileceğim "avrupa'da yokuz o yüzden bize futbolcu gelmez" kafasını aşmamız gerekliliği ilk mesajda bahsettiğin husus üzerine. Umarım anlatabilmişimdir.

Adam maaşını her yerde alır asıl sizdeki '' Bizim marka değerimiz herkesi alır'' kafasını aşmanız gerek, kiralık adam piyasası hala iyi, göz önünde, kulübü gitte demiyor, ülkenin cezbedici bir durumuda yok, ekstra bir ücrette verilmeyecek, elinde cezbedici bir kadro ekipte yok, Neden EPL'de bir takım değilde biz, kiralayacak olsalar adımız bile geçmez, bugüne kadar kiralık olarak bu takımın kiraladığı üst düzey oyuncu söylesene sebebi basit, adamlar buraya daha yüksek fiyat almak için gelir ama kariyerlerinin sonlarına, eski popülerliği kalmadığı zaman.

Bu resmi geçen sene paylaşmıştım nöbette. Aradan bir sene geçti ve değişen birşey yok, hâlâ forvet bekliyoruz.

dd297592e924743641875c2fceb6c1d4.jpg

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Adam maaşını her yerde alır asıl sizdeki '' Bizim marka değerimiz herkesi alır'' kafasını aşmanız gerek, kiralık adam piyasası hala iyi, göz önünde, kulübü gitte demiyor, ülkenin cezbedici bir durumuda yok, ekstra bir ücrette verilmeyecek, elinde cezbedici bir kadro ekipte yok, Neden EPL'de bir takım değilde biz, kiralayacak olsalar adımız bile geçmez, bugüne kadar kiralık olarak bu takımın kiraladığı üst düzey oyuncu söylesene sebebi basit, adamlar buraya daha yüksek fiyat almak için gelir ama kariyerlerinin sonlarına, eski popülerliği kalmadığı zaman.

Bizim marka değerimiz herkesi alır kafasını yaşayan yok.

Kurduğun şu cümle üzerine -->

Avrupa'da yokuz kiralık niye gelip piyasasını bitirsin

Avrupa'da olmasak da üst düzey oyuncuları getirebilecek marka değerine sahip olmamızdan bahsettim.

yakın geçmişten de Melo örneğini verdim.

Üzerine Bony olmazsa Dzeko olur, Balotelli olur dedim. Sen bunlara Llorente'yi de ekleyebilirsin, bir başkası farklı bir futbolcu söyleyebilir.

Kısacası isimler ve spesifik durumlar üzerine takılıp kalmaktansa avrupa'nın olmayışının kaliteli transfer için bir engel teşkil etmeyeceği konusunu kavramak bir noktada GS'nin marka değerini kavramak anlamına gelir diye düşünüyorum ve onu anlatmaya çalışıyorum.

Yoksa yönetimmiş, başka şartlarmış bunlara itiraz eden yok zaten.

Eski bransim oldugu icin etkilendim, dunku maci izlemeye gittim , aslinda 9-6 gerideydik ve 3 dakika kalmisti ama 3 hucumda 3 yapip iyi savunmayla 9-9 a getirdik

kazansak son maca kalacakti yine kaybedilebilirdi ama 8-9 saniye kala oylesine bir sutu yiyince moral bozdu

takim eski bildigimiz takimdan cok geri dusmus, hic bir baskin tarafi kalmamis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt