Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim marka değerimiz herkesi alır kafasını yaşayan yok.

Kurduğun şu cümle üzerine -->

Avrupa'da olmasak da üst düzey oyuncuları getirebilecek marka değerine sahip olmamızdan bahsettim.

yakın geçmişten de Melo örneğini verdim.

Üzerine Bony olmazsa Dzeko olur, Balotelli olur dedim. Sen bunlara Llorente'yi de ekleyebilirsin, bir başkası farklı bir futbolcu söyleyebilir.

Kısacası isimler ve spesifik durumlar üzerine takılıp kalmaktansa avrupa'nın olmayışının kaliteli transfer için bir engel teşkil etmeyeceği konusunu kavramak bir noktada GS'nin marka değerini kavramak anlamına gelir diye düşünüyorum ve onu anlatmaya çalışıyorum.

Yoksa yönetimmiş, başka şartlarmış bunlara itiraz eden yok zaten.

''Basın Bony'i bize yazmış utanmadan'' senin cevap verdiğin mesaj bu zaten şuanı konuşuyoruz sen bana gidiyor o zaman alabilir bu zaman alabilir daha önce o bu geldi diyorsun, ya içinde bulunduğumuz zamanı karıştırıyorsun yada bu yönetimin bu tarz bir transferi yapabileceğini düşünüyorsun.

CmLS5pcXEAIU26x.jpg

''Basın Bony'i bize yazmış utanmadan'' senin cevap verdiğin mesaj bu zaten şuanı konuşuyoruz sen bana gidiyor o zaman alabilir bu zaman alabilir daha önce o bu geldi diyorsun, ya içinde bulunduğumuz zamanı karıştırıyorsun yada bu yönetimin bu tarz bir transferi yapabileceğini düşünüyorsun.

Hayır bu yönetime rağmen GS'nin marka değeri sayesinde hangi tarz futbolcuların getirilebileceğinden bahsediyorum.

Avrupa'da yokuz o niye gelsin bu niye gelsin muhabbeti fazlaca bıkkınlık verdi çünkü.

Son düzenleme:
Telles'in gitmesini istiyorum,1.5 alan yedek sol bek olmamalı..Carole 700bin alıyor...ona rotasyon olarak o maaş aralığında oyuncu almak lazım...tabii ki bu planlar için...yedek Olcan-Umut-Tarık-Donk gibi adamların da gönderilmesi lazım..Semih'te kalacaksa 1.6 maaşını 1e indirmeli..gerçi Serdar Aziz'e 2 verip Semih'e indirim yap diyemeyiz

Hayır bu yönetime rağmen GS'nin marka değeri sayesinde hangi tarz futbolcuların getirilebileceğinden bahsediyorum.

Avrupa'da yokuz o niye gelsin bu niye gelsin muhabbeti fazlaca bıkkınlık verdi çünkü.

Arkadaşım transferi marka değerimiz mi yapıyor ? Yoksa yönetim, bütçe, kaliteli hoca ve mevcut kadronun cezbedişi, ülkenin yaşanabilirliğimi ? Marka bi yere kadar içinde bulunduğumuz şuanda Bony transferi imkansız, olur yönetim değişir kaliteli hoca ve yöneticiler gelir filan eyvallah.

Arkadaşım transferi marka değerimiz mi yapıyor ? Yoksa yönetim, bütçe, kaliteli hoca ve mevcut kadronun cezbedişi, ülkenin yaşanabilirliğimi ? Marka bi yere kadar içinde bulunduğumuz şuanda Bony transferi imkansız, olur yönetim değişir kaliteli hoca ve yöneticiler gelir filan eyvallah.

37.kez tekrarlayayım bu bahaneler öne sürülebilir, bir şey diyen yok.

Avrupa'da yokuz niye gelsin demek yerine bunları öne sürmek daha mantıklı yani.

Serdar aziz isi hatali oldu ama sanirim orada da gidenlerin maas hesabi yapildi edildi , oradan yapilan kar bonservise sayildi , bence yine de yanlis ama hadi guc katar tutar diye avutmaya calisiyorum kendimi

fakat cok adam gonderildi ve ben sahaya eksik cikacak kadar bile olsa adam gonderilmesi taraftariyim , kimde imkan varsa satsinlar , sacma buldugum bir ifade olsa da kolej takimina dondursunler , avrupada olmayacagimiz bir seneden daha iyisi bulunamaz , telles bruma kim olduguna bakmadan...

37.kez tekrarlayayım bu bahaneler öne sürülebilir, bir şey diyen yok.

Avrupa'da yokuz niye gelsin demek yerine bunları öne sürmek daha mantıklı yani.

Oda bir etken, bak Gomez ne diyor Kaliteli adamlar alın CL'de başarılı olacak bir takım kurun kalayım, geçen sene istenmeyen Gomez bunları demiyordu, Bony'de istenmeyen değil olsaydı olurdu, Melo örneğinde takıma gelenlere bak yönetime hocaya bak Avrupa'da olmayabilirsin ama vizyonunu kaybetmezsin, bizde durum öyle mi ?

muslera
linnes-ched-serdar-carole
selçuk-???????
sinan-wesley-telles(bruma)
podolski

şuan eldekilerle yapılacak kadro ve dikkat ederseniz selçuk'un yanı boş çünkü elde bile yok:38573:

Oda bir etken, bak Gomez ne diyor Kaliteli adamlar alın CL'de başarılı olacak bir takım kurun kalayım, geçen sene istenmeyen Gomez bunları demiyordu, Bony'de istenmeyen değil olsaydı olurdu, Melo örneğinde takıma gelenlere bak yönetime hocaya bak Avrupa'da olmayabilirsin ama vizyonunu kaybetmezsin, bizde durum öyle mi ?

Olumsuz birçok etken sayabiliriz, GS'nin normal şartlarda o olumsuz etkenleri olumluya çevirecek gücü var ben de ondan bahsediyorum.

Türkiye'nin en büyük, en varlıklı kulübüyüz.

Avrupa'ya gitmediğimiz sezonlarda da büyük transferler yapacak potansiyele sahibiz.

Fakat bu potansiyeli kullanabilecek yöneticilere, başkanlara sahip olmadığımız zaman yapacak bir şey kalmıyor elbet. O konuda hak verdiğimi zaten söylemiştim.

Suc bizde ki pazardan don bile alamayacak adamlardan transfer bekliyoruz.
Birak don almayi, bu capsizlar ordusu pazara gitse altindaki donu bile esnafa kaptirirlar.

@gokmnozdmr: Galatasaray teknik direktörünü bugün açıklayacak. Jan Olde Riekerink ile 1 yıllık anlaşma yapıldı. KAP bildirimi dün yetişmedi bugüne kaldı

Yönetim bu köhne transfer mantığını ve her alandaki ezikliğini değiştirmediği sürece Mourinho gelse boş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ersun hoca gibi müthiş bir adam dururken boş hayallere kapıldık.

Yok turnuva bitsin yok şu olsun bu olsun diye. Hepimiz kapıldık yani.

Keşke zamanında anlaşsaydık diyeceğiz muhtemelen sezon başlayınca.

Ersunun defolari olmasa fenerden hic ayrilmazdi ,hatta yeniden giderdi .. bize gelmeme sebepleri ile fenerde kalamayisinin sebepleri ayni

bilinen seyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt