Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu iddialara cevaben aziz in hayatindan ornekler vererek cevaplasa daha hos olurdu "ben boyleyim da ya sen ..." seklinde . yanal gibi aslinda ergin ataman da bu konuda direkten dondu , biliyorum konusuluyordu catlak sesler az degildi bizim camiada da benzer sebeplerden

ama ataman akilli adam ,hemen soguttu , yakalatmadi kendini

Yav ne alaka herkes onunla aynı üslubu takınmak zorunda mı?

Kamuoyunun takdirine bırakıyorum deyip geçti, muhatap bile olmadı.

Herkes kimin ne olduğunu biliyor zaten.

Oyle ama yanalin bize gelmemesinin de sebebi o , yoksa havada kapardik , herkes fenerle olan bagi , gecmiste ankaragucu zamanlarindaki olaylar sanar ama veto nun sebebi kadinlar ,inanin bunu birinci agizdan biliyorum

Oyle ama yanalin bize gelmemesinin de sebebi o , yoksa havada kapardik , herkes fenerle olan bagi , gecmiste ankaragucu zamanlarindaki olaylar sanar ama veto nun sebebi kadinlar ,inanin bunu birinci agizdan biliyorum

Doğrudur muhtemelen.

Bu kadar anlamsız kararlar almayı başardığımız ortada zaten.

Bir anlamsız karar daha sürpriz olmaz.

Son düzenleme:
İnşallah yanılırız ama Riekerink'le bu iş hiç olacak gibi durmuyor. Altyapıda çok daha fazla katkısı olurdu adamın. Zaten Serdar Aziz transferiyle de takımı yönetme işini de kendisine bırakmayacakları belli. Adama söz hakkı verseler herhalde bir şeyler derdi bu transferle ilgili.

Hakkımızda hayırlısı ama bu adamlar hala anlamamışlar durumu. Hala takımda 2-3 eksik var oraları kapatsak tamam diye düşünüyorlar. Şu an yeni bir td getirip tamamen onun sistemine uygun onun belirleyeceği genç oyuncu ağırlıklı bir kadro kurma zamanıydı. Adamlar ellerinin tersiyle ittiler. Taraftar olarak çok vefasızız ama insanda gerçekten maç izleme keyfi bırakmadılar. Euro 2016'da bile maç izlerken o keyfi alamıyoruz artık. Stadyum bu sezon yine boş olacak ve bu herifler yine olayı anlamayacaklar en çok ona yanıyorum.

FB, BJK, TS, Bursa, Konya, Başakşehir

seneye bu takımlar ilk 3 sıra için aday bizle birlikte.

İşimiz zor, teknik direktörsüz nereye kadar gideceğiz bakalım.

7-8. hafta falan yönetim istifa ederse belki bir şeyler olur kan değişikliğiyle.

Gerçi bu sefer 2014-15'teki gibi göreve getirebileceğimiz Hamza gibi bir hoca da yok.

Tünelin ucu karanlık.

Emlak Konut GYO GM Murat Kurum: Riva'da 1500-2000 konutluk bir projemiz var. 3 ile 4 yıl içinde tüm projelerin tamamlanacağını düşünüyoruz.
Bu iş bitmiş artık yirtinmamiza gerek yok.

2000 adet villa sanırım ortlama 300 bin dolar villa başı desek 2000 tane olsa taş çatlasa 2 milyar lira bunun en fazla %30 u bize kalır o da 600 bin lira falan. 5 sene sonra gelecek 600 bin liranın afedersiniz üzerine ederim ben. Nakit sat daha mantıklı.

Ha dediğim gibi üzerine 20 yıllık devlet bankasında paranın taksitlendirilmesi +rivaya tesis ve sosyal tesis+stadın tapusunun verilmesi karşılığında hayır demem. Üzerine birde büyük çekmecede imar izni. Yeterli olurbana göre floryadan vurgunu yaparız asıl. Senede 70 milyon lira faiz vereceğine borç öderiz.

Madem bu işe giriştik borçların taşınması ve taksiti çok önemli.

vefasizlik seyircide pek yok ama seyircide de olayi spor gibi gorme yok malesef , bu yonumuz hic gelismedi

5-6 sene sampiyon olamasak bile "bu bir oyun" diyemiyoruz .. diyenler var ama azinlikta .

norvec ikinci ligindeki bir takimi , ingiliz championship seviyesinde bir takimi inceleyin , onlarin seyirci reaksiyonlarini , demek istedigimi anlarsiniz

2000 adet villa sanırım ortlama 300 bin dolar villa başı desek 2000 tane olsa taş çatlasa 2 milyar lira bunun en fazla %30 u bize kalır o da 600 bin lira falan. 5 sene sonra gelecek 600 bin liranın afedersiniz üzerine ederim ben. Nakit sat daha mantıklı.

Ha dediğim gibi üzerine 20 yıllık devlet bankasında paranın taksitlendirilmesi +rivaya tesis ve sosyal tesis+stadın tapusunun verilmesi karşılığında hayır demem. Üzerine birde büyük çekmecede imar izni. Yeterli olurbana göre floryadan vurgunu yaparız asıl. Senede 70 milyon lira faiz vereceğine borç öderiz.

Keşke böyle düşünebilen bir akıl olsa.

vefasizlik seyircide pek yok ama seyircide de olayi spor gibi gorme yok malesef , bu yonumuz hic gelismedi

5-6 sene sampiyon olamasak bile "bu bir oyun" diyemiyoruz .. diyenler var ama azinlikta .

norvec ikinci ligindeki bir takimi , ingiliz championship seviyesinde bir takimi inceleyin , onlarin seyirci reaksiyonlarini , demek istedigimi anlarsiniz

real madrid 5-6 sene sampiyon olamadiginda
taraftari "bu bir oyun" diyecekse

biz de deriz

Adamlar başarısızlık için ne varsa yapacak biz alt tarafı bir oyun deyip geçeceğiz.

Oldukça güzelmiş.

dün arkadasın birisi istanbuldaki patlama sonrası acaba dursunda oradamıydı demiş millet hurraa kızmış

neyine kızıyorsunuz bende benzeri şeyi aylardır söylüyorum

bu herif ölmeden gitmez gitmeyecek

Medenilik siralamasinda bu yuzden kuzey avrupa ulkeleri her daim akdeniz ulkelerinin onundedir . basarili olmak ya da buyuk klup olmak degil , sporun ruhunu hazmetmis olmak meselesi

verdigin ornek harika .. real madridde benzer bir durumda bizim buradaki tartismalar olacaktir , veya yunanistanda , italyada .. ama amerikada basarisiz olan nba ya da beyzbol takimlarinin antrenmanlarinin basilip "baklava seanslari" duzenlendigi , kapilarin seyircilerle engellendigini filan goremezsiniz mesela

ekvator cevresine bakarsaniz da kendi kalesine gol atinca linc ya da suikast e kurban gidenler gorulebilir ... gelismislik skalasi boyle bir sey

Beğenmediğiniz Ünal Aysal bir sponsor bulmuştu 7m bakalım dursun napacak...beterinde beteri var şuan bizde oh anam oh.

Son düzenleme:

Açıklamayı tam okusaydın bari %80 bize %20 Emlak konutaymış. Arsa değeri toplam 520 milyon Tl imiş yani bize en kötü ihtimalle alacağımız para lakin ihaleye çıkıp bu projeler ile 1.5 milyar Tl gelir bekleniyormuş. Yani beklenen gelire göre hesapladığımızda bize 1.2 Milyar Tl kalıyor eğer dendiği gibi yanında stad tapusuda varsa gayet iyi tabi kendimiz yapsaydık yüksek ihtimal daha fazla kazanırdır buda gerçek.

Son düzenleme:
genel kuruldaki bunaklar gitsin bu demedigi sürece bu adam gitmeyecek

genel kurulun %60ı filan 100 yas üzeri bunaklar geri kalanı gencler vs

yani bunaklar dursun gitsin derler anca seçim kararı alınır

Aysal geri dönsün bari yav.

Terim de milli takımda kalıyormuş.

Birinden biri şart şu durumdan kurtulmamız için.

Hiç bir umudum yok artık.Nöbete falan gerek yok.Düşün düşün bi hal olduk.Hepimiz scoutıng olduk hesap uzmanı olduk.Şu yöneticiler forumu okuyup azcık fikir alsalar şu anki durumdan daha iyi olurduk..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt