Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taraftarla ilişkisinin dönülmesi zor bir noktada olmasından dolayı Gomisin , paramızı hunharca cukkalayıp haketmediği için Belhanda'nın , Fatih hocanın ışık görmemesi halinde Feghouli'nin ve Brezilya'da mahalleden iri yarı bi adam bulup getirdiğimizde en az onun kadar oynayacak Maicon'un gittiği bir konu olması dileğiyle.

Ndiaye , Stoper , Santrafor ...

Fernando Ndiaye Emre uclusunu merakla bekliyorum..

Donk dan stoper olarak faydalanabiliriz.

Maicon a teklif varmış. Zaten FT nin tercih etmediği bir stoper. Yerine hızlı, atletik , sol ayaklı surpriz stoper bekliyorum. FT ve Albayrak sabahlara kadar video izliyor ise bu adam tanımadığımız biridir.

Emre Akbaba' nın ilk golü :)
0a982d7afa0768a8c5b1014a906c6f99.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera
İsmail

Mariano
Linnes+
Nagatomo

Maicon
Serdar
Ahmet
Transfer

Fernando
Donk+
Belhanda+
Badou
Emre+
Selçuk
Tolga

Rodrigues
Sinan
Onyekuru
Feghouli
Yunus
Muğdat

Gomis
Eren
Transfer

+ koyduklarım 2 mevkide oynayabilirler. 21 kişilik kadroda buradan kimler dışarıda kalır ?

İndi sol stoper, atletik, havadan da fena değil ama basit hata yapmaya müsait bir adam. Yine de Denayer'e tercih ederim. Premier Lig tecrübesi Denayer'e göre çok yukarda

___________Muslera__________
Mariano__Transfer__Serdar__Naga
________Ndiaye__Fernando______
Henry______Akbaba_____Garry
__________Transfer_________

Gomis-Belhanda toplamda 12m euroya şut, 3.5 açığı çıkardıgımızda kalan 8.5 ile A kalite stoper+santrfor kiralanır cok rahat. Maaş bütçesi de açıldıgı icin bir sıkıntı yaşamayız.

Forvette Eren ve Mugdat alternatifleri kalacak elde sadece, ama yapacak bir sey yok. Linnes’in iki beke de alışık olması güzel bi alternatif.

Maicon da gönderilmeli bence ama stoper alternatifi olarak tutacak bence hoca. Gomis+belhandayı bile toplamda 12’den hesapladım kaldı ki guliano’nun bile 10’a gittigi günlerden bahsediyoruz. Maicon’a da 5 m desek 17 milyon, 3.5 cıkardıgımızda 13.5 m artıya geçiyoruz. Cok büyük avantaj.

Belhanda’yı gönderdikten sonra Emre takıma adapte olamazsa büyük sorun çıkar. Hiç sanmıyorum ihtimal bile vermek istemiyorum ama akla gelmiyor da degil

Emre’nin takıma adapte olamama ihtimaline karşı feg takımda kalacak bence, belhanda sutlanacak

Galatasaray, Simon Kjaer için bu kez fiyat sormanın bir adım ötesine geçti ve 1 yıl kiralamak için teklif yaptı. Taraflar görüşmelere başladı.

yağız sabuncuoglu

Kjaer fb li , gomez bjk li degil mi ? Neden yapiyoruz bunu

Takim aidiyeti mi bekleyecegiz bunlardan , tamamen para odakli gelir bunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt