Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cristian ramirez'i 2 maçta izledim nago kadar olmasa da kaliteli bir topçu. hücum yönü güçlü geldi bana sadece onun dışında diri ve çevik. fener almazsa hoş olur hasan aliyle takilsinlar

Galatasaray, Simon Kjaer için bu kez fiyat sormanın bir adım ötesine geçti ve 1 yıl kiralamak için teklif yaptı. Taraflar görüşmelere başladı.

yağız sabuncuoglu
..
53faa2ccc6bd06538da1cf388902a7c7.jpg

"Dursun Özbek döneminde transferi için yoğun görüşme sağladığımız sol bek Strinic, kalbinin delik olması nedeniyle futbola ara verdi."

Tiote ile de ilgilenmiştik 2 ay sonra adam hayatını kaybetmişti iyi kurtardık paçayı bu Dursun&Tudor ekürisinden :asd:

Kjaer fb li , gomez bjk li degil mi ? Neden yapiyoruz bunu

Takim aidiyeti mi bekleyecegiz bunlardan , tamamen para odakli gelir bunlar
Futbolcular her gittiği takımı benimsemez. Her giydiği formalı olsa sokak ağzıyla işin o..u diye adlandirilirlardi.
Ancak yaşanmışlıklar bağlar futbolcuyu renklere, taraftara.
Gomis kaça kaça gitti bjk den unutmayalim.

ASUS_Z00AD cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kjaeri 500 K Kiralama bedeli ve maaşının tümünü karşılama şeklinde alalım , Ndiaye de maaşının tümü karşılığında gelsin , Bu ikisi bizi çok rahat şampiyonluğa götürür adam satmasakta olur.

Bak şu tipine s.çtığımın Faslısı kaleye şut atmayı bilmiyor. Sen gördüğün yerden yapıştır, tamam mı koçum

IMG_20180819_122514.jpeg

Alnitak Alnilam Mintaka

keah gelirse hakan yörükhanlı çöp demek için foruma dönecektir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt