Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-----------Balotelli-----------
Babel--Feghouli--Trezegeut

Nasıl bir ileri dörtlü olur?

Treze vasat 1 adam. alınması taraftarı değilim.

Balotelliye eskiden gelsin diyordum ama artık istemiyorum. Aponun dediği gibi, çimleri yiyecek adamlar lazım. geç de olsa doğru yolu buldular. ve mümkünse bu adamlar disiplinli olsun.

bu arada bu hücum hattı takım savunmasında zafiyetlere neden olur muhtemelen. feg ve balo takım savunmasında sıfırlar. babel biraz var.

Hala trezeguet yazanlar var abi adam hiç geri gelmiyor be attırdığından çok yedirdi kasımpaşayı daha da zengin etmeyelim bir araştır 100 trezequet bulursun kelepir fiyata

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben diagneyi çok istiyordum allah ı var ama gördük ki anadolu takımında 50 asist yapan veya 100 gol de atan topçu olsa almayacaksın, alıyorsan da en fazla 2 vermelisin bize bu diagne ders olmalı

Brezilya Pazarı doğru adres değil bence bize.

İyilerin peşinde çok üst düzey takımlar oluyor ve çok pahalı. Sırf pasaport sana +5 yapıyor kafadan.
Uruguay futbol kültürü bizim lig için bicilmis kaftan. Sert, hirsli, topu yiyecek genc yeteneklerle dolu. Darwin nunez forvet, yetenekli çocuk. Atletico buralari didik didik ediyor oyun sistemi için

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben diagneyi çok istiyordum allah ı var ama gördük ki anadolu takımında 50 asist yapan veya 100 gol de atan topçu olsa almayacaksın, alıyorsan da en fazla 2 vermelisin bize bu diagne ders olmalı
Çok derdi var tutma oranı çok düşük ayrıca handikapları çok mesela
1-bonservisi kitliyorlar
2-oyuncu hiçbiryerde alamayacağı maaşı istiyor misal Ahmet çalık bile marcaodan çok alıyo sanırsam çünkü o gençlerbirliğinden geldi ve istese fenere bjkye de gidebilirdi
3-kendi takımlarında yıldız oldukları için şok yaşıyolar
4-şöhret olmak konuşulmak bozuyor
5-anadolu topçusu damgasını kolayca yapıştırıyoruz iki kötü maçında ve baskıya giriyorlar.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

D2WGRwwX4AAs9Bz

Ziagne yerine alinmali

Vitinho yasiyo mu ya. Biz Bruma aldigmizda cska ayni paraya brezilyadan vitinhoyu getirmisti ben de kendine sormustum acaba Hangisi ilerde daha büyük kariyer yapar diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt