Transfer Nöbeti (ARŞİV 8) - Sayfa 216 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az önce iki tane skov olduğunu öğrendim.
Bunlardan hangisiyle ilgileniyoruz?

sd-1554039761.jpg

Bizimkisi soldaki. Hem çok genç hem çok gol attı bu sezon.

Ufak bir alma ihtimalimiz var ise sonuna kadar kovalamalıyız.

Tabi çok zor transfer. Belki büyüklerden biri alıp bizim gibi takımlara kiraya verebilir.

Andreas Skov Olsen - Oyuncu profili 18/19

O yaşta o istatistikler ile Danimarka ligi de olsa bize bırakmazlar değil mi? :confused:

Yani sadece biz izlemiyoruz sonuçta ama büyük takımların alacağını da pek sanmıyorum.

Fakat şu lanet ingilizlerin yayın geliri yüzünden İngiltere orta sıra takımları büyük paralar teklif edebilirler.

Bu durumda da biz ıskartaya çıkarız. Fiziği falan kaldırır oraları ama daha pişmesi lazım.

Onun için biz çok uygun bir takımız. Fatih Hocada maçlarda ne kadar kötü oynarsa oynasın bu tarz oyuncuları seviyor ve sonuna kadar güveniyor.

Resmen tam bizlik adam ama işte gel gör ki para yok. Olsa bile çocuk bize gelmek ister mi?

Emre Mor denen beyin fakiri bile bu takımdan 9 milyon euro'ya B.Dortmund'a gitti. Çocukta o tarz bir transfer yapmak isteyebilir.

Kaldı ki Emre Mor'un istatistiklerini 3'e 4'e katlamış vaziyette şu an.

Yani sadece biz izlemiyoruz sonuçta ama büyük takımların alacağını da pek sanmıyorum.

Fakat şu lanet ingilizlerin yayın geliri yüzünden İngiltere orta sıra takımları büyük paralar teklif edebilirler.

Bu durumda da biz ıskartaya çıkarız. Fiziği falan kaldırır oraları ama daha pişmesi lazım.

Onun için biz çok uygun bir takımız. Fatih Hocada maçlarda ne kadar kötü oynarsa oynasın bu tarz oyuncuları seviyor ve sonuna kadar güveniyor.

Resmen tam bizlik adam ama işte gel gör ki para yok. Olsa bile çocuk bize gelmek ister mi?

Emre Mor denen beyin fakiri bile bu takımdan 9 milyon euro'ya B.Dortmund'a gitti. Çocukta o tarz bir transfer yapmak isteyebilir.

Özet olarak gelmez.

Bu elekeyi hiç beğenmedim . Bizim sisteme uyucak topcu değil

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslında dediğin gibi gelişimi için tercih edebileceği güzel bir ortam var burada. Para olsa ikna edilebilirdi belki ama gelir gider dengesi derken bize uzak gibi duruyor anladığım kadarıyla. :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt