Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 336 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
19 yasindaki bi bebenin ne gibi bi kariyeri olmasini isterdin rdas? Real den Barcaya, Barcadan Manuya felan gitmis olmasinimi bekliyorsun, anlamadim ben? Hem bu cocuk DK oynamak icin 2.lige imza atmis galiba. Bi kac sayfa once paylasilmisti

bilemedim 20 olur 2-3 aya..futbolda 20 yaş çok küçük sayılma millet 16-17de oynatıyor artık.. 20 yaşına kadar elle tutulur bir kulübe gidememiş bir oyuncu.. Şu turnuva biraz umut veriyor umarım maliyeti olmaz..tutup buna da 1-2 milyon verirlerse ontivero gibi ağır söverim

Nasıl bir ücret politikamız varsa anlaşılır gibi değil. 60 milyon euro demek kağıt üstünde 3 milyon eurodan 20 oyuncu bulundurabiliyoruz demek. Biz gidip Eren Serdar Tolga De Jong Cenk gibi oyunculara toplamda 10M€ ödüyoruz sonra da FFP falan diyorlar. Geçen sene Avrupa'da olmadığımız için denetimden çıktık. Seneye transferden ciddi anlamda zarar edersek yine UEFA bizimle konuşacaktır. Şimdilik sorun yok.

HTC 10

Vergi, maç başı ücretleri ve benzerleri de eklenince çıkıyor o rakam. Zaten öyle düz hesap topladığında 40-45 arasında çıkıyor maaş toplamı.

Evren Göz: "Olivera, geleceğe yapılan bir yatırım. Teknik ekip uygun görürse ilerleyen zamanlarda as takımla da antrenmanlara çıkar."

Vergi, maç başı ücretleri ve benzerleri de eklenince çıkıyor o rakam. Zaten öyle düz hesap topladığında 40-45 arasında çıkıyor maaş toplamı.
Şuan 38.5 milyon euroya düştü garanti ücretler. Geçen yıl çok daha fazlaydı.

Bizi batıran şu puan başı ödenen para. 1 puan dahi alsak adamlara 5000 euro veriyoruz. Hesap öyle öyle şişiyor.

HTC 10

Şuan 38.5 milyon euroya düştü garanti ücretler. Geçen yıl çok daha fazlaydı.

Bizi batıran şu puan başı ödenen para. 1 puan dahi alsak adamlara 5000 euro veriyoruz. Hesap öyle öyle şişiyor.

HTC 10
O yine eskiye gore iyi sayilir. Onceden puan basi da yoktu, daha 2 sene evvel sirf maca cikan bazi oyunculara 10.000-20.000 € mac basi ucret veriliyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt