Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 337 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
877ecd2736cadeb7767241cd25c5fa2e.jpg

U20 ilk 11 karmasina seçilmis çöp olduğuna inanmiyorum.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Öncelikle bu transfer çok düşük maliyetlerde olacaksa kimse itiraz etmez tutup ontivero gibi 2 milyon bayacaksak bizden uzak olsun..
Bu tarz turnuva yıldızlarına karşı temkinli olmak lazım..Dünya Kupalarında çok gördük süper oynayıp 1 transfer patlatıp yatışa geçenleri..
Brumanın parladığı u20 vardı Türkiyede düzenlenen onu çok yakından takip etmiştim.....Orda ne adamlar vardı Ganada assifuah gol kralı olmuştu uruguaylı bir adam vardı lopez mi ne Yaya sanogo çok iyiydi ama bakıyorum hiçbiri piyasada yok..
Bence çok büyük beklentiye girmeyin tutarsa çok güzel olur tutmazsa hadi yoluna deriz ama başta da dediğim gibi maliyetsiz almak şartıyla

Evet :( carole da saçmalar ise ontivero ya şans verilir. Böyle planlama yapılmış olabilir tudor. Sonuçta hem linnes hemde carole ü takımda tutuyor
Carole denen gerizekalı acilen dehlenmeli. Aptal, yetenek fukarası. Bunu kadroda tutacaklarına altyapıdan bir tane genç velet getirsinler. Elindeki malzeme Carole iken bunu alıp genç takıma yollamak saçmalığın daniskası.

Gayet iyi bence.U20de oynayıp ilk 11 e girmiş,Uruguay'ın en çok top kazanan oyuncusu.Muslera'nın da illaki referansı vardır.Önceliğimiz hazır oyuncu olmalı bana göre ama bunlara da hayır dememeliyiz.

Olivera 19 yaşında U20 Dünya Kupasının en iyi solbeki seçilip burda altyapıya gelmeyi kabul ediyorsa bu çocuktan birşey olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt