Transfer Nöbeti (ARŞİV 9) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 9)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

tff ve kurulları zaten otomatikman düşecek 15 temmuz itibariyle. yerine hangi federasyon gelirse gelsin ab kuralı gelmez arkadaşlar hayal görmeye gerek yok. en fazla 6+2 yada 7+2 olacak şekilde yeni federasyon yabancı kuralını uygulmaya koyar. biz hesaplarımızı 6+2 ye göre yapmamız lazım. rierayı elden çıkarmadan solbek şu an için zor gözüküyor. en fazla melo alınır birde kerim ve umut. transfer kapanır 6+2 olursa. 7. yabancıya olurda imkan tanınırsa o da nani yada farfan tarzı kanat oyuncusu olur.

bbea840.jpg

Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, Melo’nun transferiyle ilgili konuştu.

Haberin Devamı GSC Portal'da

"ya benim param mercedese yetiyor ne yapalim yani"...magazadaki son mercedez az önce satilmis ve tek araba olarak ferrari duruyor.... "neyse o zaman ferrariyi alak bari " :asd:

RM bizim Di maria için daha uzun vadeli ödeme planımızı ve teminatlarımızı kabul ederse, şimdilik bu transfer doğal akışı bozmadan olabilr . O zaman da Önlibero+ Dimaria ( + Belki maliyet avantajından Squeira) ---->STOP

Renkdaşlar bir soru:UEFA ya da FIFA bir kulubü doğrudan kendi inisiyatifiyle küme düşürebilir mi?Düşürür diyorsanız ilgili maddeyi de yazarsanız sevinirim.Ama şu 1 ay önce çıkardıkları yeni kuralı yazmayın çünkü onda nereye kadar karışıyor tam belli değil.

Renkdaşlar bir soru:UEFA ya da FIFA bir kulubü doğrudan kendi inisiyatifiyle küme düşürebilir mi?Düşürür diyorsanız ilgili maddeyi de yazarsanız sevinirim.Ama şu 1 ay önce çıkardıkları yeni kuralı yazmayın çünkü onda nereye kadar karışıyor tam belli değil.

1 ay önceki kural da dogrudan müdahele etme yetkisini sahipdir uefa ya üye olan kurumlar icin anladim ben acikcasi.

ama simdi gecen telegolde de biraz kafam karismadi degil kaya cilingiroglunun yaptii cikisa bakarsak. bu dogrudan ne demek oluyor tam olarak :confused:

RM bizim Di maria için daha uzun vadeli ödeme planımızı ve teminatlarımızı kabul ederse, şimdilik bu transfer doğal akışı bozmadan olabilr . O zaman da Önlibero+ Dimaria ( + Belki maliyet avantajından Squeira) ---->STOP

Ama bana kalsa hiç düşünmeden bu şartlarda ki Di Maria + Kolarov (Geçici Önlibero+Solbek) ve stop yaparım.:confused:

Belki yekta önlibero da devamlı oynarsa onu da kazanırız.:yenieek:

1 ay önceki kural da dogrudan müdahele etme yetkisini sahipdir uefa ya üye olan kurumlar icin anladim ben acikcasi.

ama simdi gecen telegolde de biraz kafam karismadi degil kaya cilingiroglunun yaptii cikisa bakarsak. bu dogrudan ne demek oluyor tam olarak :confused:

1 ay önceki kararda federasyonlar gerekli yaptırımları uygulamazsa biz olaya karışırız kuralını çıkardılar.Şimdi bu karışma meselesi ligden düşürmeye kadar gider mi orası muamma bunu spor hukukçuları bıle kestiremiyor.Bu arada kaya cilingiroglu ne yaptı ben bilmiyorum?

1 ay önceki kararda federasyonlar gerekli yaptırımları uygulamazsa biz olaya karışırız kuralını çıkardılar.Şimdi bu karışma meselesi ligden düşürmeye kadar gider mi orası muamma bunu spor hukukçuları bıle kestiremiyor.Bu arada kaya cilingiroglu ne yaptı ben bilmiyorum?

kaya karisamaz diyordu. öyle bir sacmalik mi olur diye haykiriyordu resmen. bilmiyorum objketivligini korudumu bunu söylerken cünkü nede olsa bjk in da cani yana bilir :) erman hocada karisir dedi biraz kafga etmislerdi. yani uefa direk kümeye düsere bilir demeye getirdi erman hoca. kayada yapamaz demisdi

:D:D

pesimistiz moruk:lol:

şaka bir yanada ab falan aklınız alıyomu bu tff varken

almiyor benim de umut var arkadaslarda isde :)

olursa büyük supriz olur benim icin acikcasi. umarim ben sen yaniliriz bu konuda ki , yanildigimizada seviniriz :)

ama imkansiz gibi bir sey bu #AB olayi ya gercekci olmak gerekiyorsa bu Tff ile.

kaya karisamaz diyordu. öyle bir sacmalik mi olur diye haykiriyordu resmen. bilmiyorum objketivligini korudumu bunu söylerken cünkü nede olsa bjk in da cani yana bilir :) erman hocada karisir dedi biraz kafga etmislerdi. yani uefa direk kümeye düsere bilir demeye getirdi erman hoca. kayada yapamaz demisdi

kaya bana göre dobra konuşan bir adam.UEFA daha önce bir kulübü küme düşürmedi.Bunun bir emsali yok.Belki bundan dolayı kaya böyle bir çıkış yapmış olabilir.

yok bir sey demedim ... keyfine bak sen :)

Emmoğlu fahiş fiatlardan önlibero almaktansa elimizdeki yedek önlibero yektayı değerlendirip bu arada da kolarovu sadece sol bek olarak kalmaktan kurtararak inceden inceye önliberoya kaydırmanın tam zamanı. Sol bekte zaten riera+baltaya fit değil miyiz. devre arasına kadar yekta + kolarov da ön liberoyu rahat götürür..Devre arasında da gerekirse asil bir ön libero alınır ihtiyaçtan (bence buna gerek dahi duyulmayacak:yenieek:)

Kolarov ön libero da tutmazsa seneye riera gidince sol bek kolarov + balta olur ve kangrene dönen solbek sıkıntımız da şimdiden çözülmüş olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt