Transfer Nöbeti | Arşiv - Sayfa 5091 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | FİNAL!

163469_172273929482078_120188744690597_373806_8059297_n.jpg

hala gülüyorum :D

11 oyuncu + 1 teknik direktör sanırım :asd:

Bu zapata bizde efsane olur,hemen ilk macinda 3 tane yedi.simdiden yeni kaleci arasinlar.birde adnan sezgine cenk iyi cevap verdi bügün, adami 500.000euro diye begenmedi ,ve bu cenk geldi bize iki tane gol atti,helal olsun sezgine senin capin bukadar be adam.

Yaz transfer sezonu tahmin edebiliyorum. "Galatasaray Cenk'i almak icin Gaziantep'e 4 milyon+Mustafa+Aydin+Servet+Baris+Hakan Balta'yi teklif etdi. Gaziantep kulubu ise 10 milyon Euro net parada israrli." Hayirli ugurlu olsun. Benim gibi kufur etmeyen adamin bile Adnanlar'a kufur edesi geliyor. :eek:

insanlar artik insallah kupadan eleniriz ,ne hagi ne sezgin ne yönetim kalsin diye,bu duruma getirdiler bizleri.yapamadilar adam gibi transfer ne sezon basi ne devre arasi.

100 bin euro var diye Cenki transfer etmeyen yönetime bu yenilgi ders olsun ... 3 Mart 2011 Aslantepe Galatasaray 2 Antep 1 bekliyoruz :D

Adnan Polat, sarı-kırmızılı futbolcuları da eleştirdi. Aydın ve Mustafa Sarp'ın kendisini hayal kırıklığına uğrattığını belirten Polat, “Şansları yine iyi kullanamadılar. Yekta da böyle olmamalı. Arda zaten sakat. Baros da çok uzun süre sonra oynadı. Arda ve Baros, onlara en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda yoktu. Önümüzde Güney Kore ile milli maç var. Bakalım kaç tane oyuncumuzu alacaklar. Yine sakatlatıp, yollarlar” ifadelerini kullandı

Mustafa sarp diyo :D :D :D

hadi bismillah...

:D Kalecimizi de biraz övsünler nasıl kaleci aldık ama bir sezonda yediğimiz golleri ilk maçında yedi ne kadar doğru bir transfer yapmışık :D

bu takımın eski yeni kalacak isim bi kaç tane olmalı napıcaz bilmiyorum herhalde rahat üç sene bişey beklemeyelim heleki adnan SEZGİN BU TAKIMDA OLDUGU SURECE BU TAKIMDAN ŞAMPİYONLUK KESİNLİKLE BEKLEMEYELİM

bu takımın eski yeni kalacak isim bi kaç tane olmalı napıcaz bilmiyorum herhalde rahat üç sene bişey beklemeyelim heleki adnan SEZGİN BU TAKIMDA OLDUGU SURECE BU TAKIMDAN ŞAMPİYONLUK KESİNLİKLE BEKLEMEYELİM

adnan sezginmi istedi bu futbolcuların alınmasını hagimi . kim oynatıyo bu takımı saçma şekilde ? kim neilli orta sahada canayı defanst a oynatıyo ? kim hakan BALTA yı insuaya tercih ediyo ? kim misimovici sakız çiğnediği için kadro dışı bırakıyo ? hagi yine tekmeyi yiyip gidecek ve yine bize enkaz bırakacak .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt