Transfer Nöbeti - ARŞİV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Yeni başlıkta duamı da edeyim.

1.İnşallah Arshavin gelir.

2.Bi tane forvet olsa fena olmaz

3.kümede kal fener

Hayırlı olsun babushlar yeni başlık :) Artık beklemek fena halde can sıkıcı olmaya başladı.Ama umuyorum ki,

1.Podolski veya Arshavin'den birisi bir an önce gelir.

2.Yetenekli genç bir forvette alınır. (20-22 yaşları arasında)

Hadi be Başkanım,çok bekledik.

İlk defa transfer nöbeti konusunda ilk sayfada yerimi aldım.2 tane bomba transfer açıklanır artık. :D

Artık Poldi olmadı kabul ederek konuşuyorum yapmamız gereken çok açık. Drenthe'yi alıp yabancı transferini kapatacağız ve Drenthe Balta'yı kesip sol bek olarak oynayacak ve biz Antep'ten parası neyse verip Olcan'ı alıp transferi kapatacağız. Sercan'da alınsa fena olmaz.

Muslera-Sabri-Ujfa-Çetin-Drenthe-Melo-Eboue-Selçuk-Olcan-Kazım-Baros (Sercan)

Bence defansa takviye yapmamız ilerinden daha çok faydalı olucaktır bi şekilde gol atarız kreatif oyuncu eksikliği çok olsada. Anadolu takımlarnda 10 numara veya aldığını götüren takımlar kaynamıyor ama bir şekilde gol yiyoruz sıra bizde.

Nuri Şahin, sol dizinden yeni bir sakatlık geçirdi. Nuri 1,5 ay daha sahalardan uzak kalacak.:sad007:

bu pilot takımı ile ilgili haberi nerden bulabilirim.britanyada güney amerikadan ve afrikadan takım alındığını kim söyledi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt