Transfer Nöbeti - ARŞİV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

iyi nöbetler :-) sercan'ı kesinlikle almalıyız ve onu forvet değil de sol açık olarak oynatmalıyız.Adamda son vuruş diye bir şey yok zaten bari iki çalım atar pozisyona sokar forveti.

Ben en az 3 transfer daha bekliyordum ama böyle giderse 1 tane anca alıcaz:(

halk arasına 3'ün 1 diyoruz ona :)

faith terim forvet alacakta. kimi alacak acaba bilmiyorum?

piyasada alınabilecek kaliteli forvet kaldımı?

sol açık diyoruz da ne keita-ne volkan-ne podolski-ne asrhavin alınabildi. bu adama alınamıyorsa bana başka kaliteli adam söylermisiniz. bunalrı fiyatları yüzünden almıyorsak ben gideyim solağım sonuçta üsütne para verir oynarım :=) fatih amcada torpil geçsin bana :)

iyi nöbetler :-) sercan'ı kesinlikle almalıyız ve onu forvet değil de sol açık olarak oynatmalıyız.Adamda son vuruş diye bir şey yok zaten bari iki çalım atar pozisyona sokar forveti.

Sercan iyi çalım atıyor,hızlı,birtek son vuruşları kötü.Son vuruşlarını geliştirirse ki bence geliştirir Ft faktörüde var ve daha 21 yaşında çok iyi oyuncu olur.

Sercan iyi çalım atıyor,hızlı,birtek son vuruşları kötü.Son vuruşlarını geliştirirse ki bence geliştirir Ft faktörüde var ve daha 21 yaşında çok iyi oyuncu olur.

cenk tosunu alak ozaman . fatih terim türk drogba olur. sercan takımda yer bile bulamıyorsa-performansı düştüyse ne yapacaz :) takıma giremiyor yahu.

halk arasına 3'ün 1 diyoruz ona :)

faith terim forvet alacakta. kimi alacak acaba bilmiyorum?

piyasada alınabilecek kaliteli forvet kaldımı?

sol açık diyoruz da ne keita-ne volkan-ne podolski-ne asrhavin alınabildi. bu adama alınamıyorsa bana başka kaliteli adam söylermisiniz. bunalrı fiyatları yüzünden almıyorsak ben gideyim solağım sonuçta üsütne para verir oynarım :=) fatih amcada torpil geçsin bana :)
:DBiran önce lig baslasada kurtulsak bu iskenceden,Sadece bir hafta kaldı...Aralık ayından belli bekliyoruz:D(Adnan polatın istifasın,baskanlık secimi,teknik drektör,transfer v.b.)

Fatih Terim'e üzülüyorum valla. Adam aylardır forvet diye bas bas bağırıyor yönetim hala 3ün 5in hesabını yapıyor. Mervan Çelik iddiası vardı bide o ne oldu acaba?

Bence şuan da çok iyi oyuncu,efsane forvetlerden birini vereceksin Sercan'ın başına anca öyle geliştirir diye düşünüyorum gol sıkıntısını.

FT Yekta'yıda göndericek diyorlar eğer öyle bişey olursa FT'nin Hagi'nin getirdiği oyunculara karşı bir gıcığı olduğunu düşünücem zaten culio gereksiz yere gönderildi takımda sol kanat yok şuan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt