Transfer Nöbeti (Arşiv7) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

melih sabanoglu ‏@melihsabanoglu

9. normal planda kadroyu sol bekle takviye etmek vardı. bu plan hâlâ yürürlükte ve işliyor. tomas dönene kadar bu plan yürürlükte.

10. eğer tomas'ın dönmesinde sorun çıkarsa konu devre arasında ele alınır. sezon başı planlaması meselenin böyle ele alınmasını gerektirir.

Geçen konuda Ranocchia yazılmış.. Benim de çok beğendiğim bir oyuncu hatta Semih'in İtalyan versiyonu ama bizim ihtiyacımız soğuk kanlı,tecrübeli, topu iyi çıkarabilecek ve çok ağır olmayan bir stoper..

@Taner demir Mertesackeri yedirmezler bize bir ton para verdiler

S.a :tiphat: MŞ nin yazdıklarını göremedim twitterda biri topluca aktarabilir mi ?

Tamam gördüm

S.a :tiphat: MŞ nin yazdıklarını göremedim twitterda biri topluca aktarabilir mi ?

Tamam gördüm

melih sabanoglu@melihsabanoglu 14. braga çoğu kimsede bir küçümseme yaratıyor ama bu çok yanlış. çünkü braga eurocup'ta çeyrek final oynayan bir ülkenin takımı.

• 13. eğer galatasaray bir üst tura çıkmayı amaçlıyorsa, hedef gruptan ikinci çıkmak olmamalı. galatasaray grup birinciliğini hedeflemeli.

12. grupta manu'nun bulunması galatasaray adına büyük şans. nedeni ise dünya futbolunun zirvesindeki üç takımdan birisi olması.

11. gelelim şampiyonlar ligi'ne. bu sezonki hedef bellidir. mümkün olan en büyük tecrübeyi en az hasarla öğrenmek. bu açıdan gruba bakalım.

10. eğer tomas'ın dönmesinde sorun çıkarsa konu devre arasında ele alınır. sezon başı planlaması meselenin böyle ele alınmasını gerektirir.

9. normal planda kadroyu sol bekle takviye etmek vardı. bu plan hâlâ yürürlükte ve işliyor. tomas dönene kadar bu plan yürürlükte.

8. galatasaray'ın mevcut kadrosunda tomas dışında stoper oynayabilecek dört futbolcu var. semih kaya, dany, gökhan zan ve balta.

7. şimdi tomas sakatlandı, transfer tanrıları hemen stoper aramaya başladılar. benim bildiğim terim stoper transferine sıcak bakmaz.

6. elbette sakatlıklar da plana dahil. zaten plan a, b ve c senaryolarına göre yapılır. kimse sakatlanmayacak üzerine plan yapılmaz.

5. bir takım sezon öncesinde gelecek yılı planlar ve bu plana göre futbolcu transfer eder. galatasaray'ın da böylesi bir planı var.

4. bu zihniyet yine çalışmaya başladı tomas'ın sakatlığıyla.

3. daha önce "pes" ve "fm" uzantılı takım içindeki bütün sorunları transferle çözmeye soyunan bir zihniyet ya da hastalıktan bahsetmiştik.

2. bugün gündemde iki konu var galatasaray'a ilişkin. birisi tomas'ın sakatlığı. diğeri de şampiyonlar liginde grupların belli olması.

1. dün 14 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarla ilgili dava vardı. türkiye'nin kötü ve karanlık yüzünü bir kez daha gördük o davada.

• 0. karışık - hayat futboldan ibaret değil. bugün yurtsan atakan'ı kaybettik. bilişim teknolojisi dünyasının önemli ismiydi medya tarafında.

MŞ katılmıyorum. Bu zihniyet meselesi değil. Biz Cl ye gidiyoruz ve ilk 11 deki en tecrübeli adamımız ve stoperimiz sakatlandı. Tabi ki transfer yapılacak. Gene saçmalıyor. Bişe bildiği yok zaten

Adam resmen saçmalamış. Neymiş efendim kadroda 4 stoper varmış. Hocamız stoper istemezmiş. Bu heralde katıldığımız ligi intertoto kupası falan zannetti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt