Transfer Nöbeti (Arşiv7) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Hatırladığım kadarıyla Fatih Terim Milli takımın başındayken, İspanya'ya karşı stoperde Hakan Balta'yı oynatmıştı :)

la bu m.sabanoglu ne zirvaliyor.4 tane stoper varmis.trafnsfer doneminin en cok sacmalayan ve inatla bu forumda itibar goren sallamacinin teki.tarihciyse tarihciligini bilsin insan hep sallayip hic tutturamazmi be

6. elbette sakatlıklar da plana dahil. zaten plan a, b ve c senaryolarına göre yapılır. kimse sakatlanmayacak üzerine plan yapılmaz.

şu maddeye yarıldım iyide kimse 1.oyuncusunun 6 ay sakatlanacağı yönünde düşünüp kadrosunu güçlendirmez. b,c planları ufak tefekli sakatlıklar için veya oyuncuyu dinlendirmek için yapılır.

Istiklal marsi okunurken

A1klsChCEAAwNyc.jpg

Bursaspor'da Serdar Aziz'in sakatlığı ne kadar ciddi? Ujfulasi yerine Serdar Aziz'i alsak. Yabancı olarak da ilk onbirde oynayabilecek kapasitede bir sol bek nasıl olur acaba...

la bu m.sabanoglu ne zirvaliyor.4 tane stoper varmis.trafnsfer doneminin en cok sacmalayan ve inatla bu forumda itibar goren sallamacinin teki.tarihciyse tarihciligini bilsin insan hep sallayip hic tutturamazmi be

Abi adam mantıksız konuşuyor. Neymiş Fatih Terim stoper istemezmiş. Göreceğiz isteyip istemediğini. Başkan bile kura sonrasında müdafaya takviye olabilir. Döner dönmez kendi aramızda konuşacağız dedi

Melo transferi cikmaza girdiginde de, Melo olmazsa oraya kimse alinmicak diyordu. Orta sahada yeterince alternatifimiz varmis.. Hamit, Yekta falan oynarmis Melo'nun yerinde. :sad007:

benim bildiğim terim stoper transferine sıcak bakmaz. ' demiş..

Ben de tam tersini düşünüyorum.Fatih hoca böyle bir risk almaz.Bence transfer düşünür.

CL,Lig ve Türkiye kupası...ve biz transfer yapmayacağız. Çok mantıksız geliyor bana.

Abi adam mantıksız konuşuyor. Neymiş Fatih Terim stoper istemezmiş. Göreceğiz isteyip istemediğini. Başkan bile kura sonrasında müdafaya takviye olabilir. Döner dönmez kendi aramızda konuşacağız dedi
neyi istemiyormus f.terim,oturmus pc nin basina 1.2.3 diye salliyo,gece gece adami dinden imandan cikartacak zorla

Arkadaşlar bizim Ujfa'dan sonraki eksikliğimiz sadece bir stoper değil. Lider, oyun kuran savunmacı vs. Dolayısıyla öyle Serdar Aziz ile, Ömer Toprak ile dolmaz. Lütfen aklınıza gelen her stoperden medet ummayın. Futbol öyle bir stoperin yerine bir stoper koyularak oynanmıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt