Transfer Nöbeti (Arşiv7) - Sayfa 459 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Rolando da, Kolo da, Chivu da oynamayan adamlar. Yani eski formlarına göre bakıp istiyoruz hepimiz, özellikle Toure'u. Bence hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Takımında oynayan birini getirmek için ligimiz hal yeterli kalite ve tanınırlığa sahip değil. O nedenle gözden düşmüş oyuncularla ve elde kalmış oyuncularını pazarlamaya çalışan ve sipariş haber yaptıran menajerlerle baş başa kalıyoruz ve uzun yıllar kalacağız.

iyi cal düdügü ver penaltiyi...avrupada buna penalti veren hakemin düdügünü alirlar elinden.penaltiymis

Abi gozunu seveyim.. Dudugunu alir diyip komik duruma dusuyorsun.. Su penaltiyi verene Avrupada duduk verirler..

Calmayanada gormemis olabilirsin karambole gitmis derler..

Ama pozisyon bariz penalti.. Oteki turlu olsa biz kaybetsek konusuyor olurduk inan bana.. Ben sevmem tuttugum takim olsa bile faul ise faul.. Gecmis gitmis.. Gercekleri gormeyip kendimizi niye kandiririz? Bu sadece hatalari ort bas etmek olur.. Bidahaki sefere boyle girmememiz lazim deriz..

Bence de penaltı bu arada, aklımca objektiflik yapayım diye söylemedim. Hatta görür görmez eyvah gene basın tepemize çıkacak demiştim ama izlediğim programlarda pek gündeme gelmedi. Geldi mi?

Rolando da, Kolo da, Chivu da oynamayan adamlar. Yani eski formlarına göre bakıp istiyoruz hepimiz, özellikle Toure'u. Bence hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Takımında oynayan birini getirmek için ligimiz hal yeterli kalite ve tanınırlığa sahip değil. O nedenle gözden düşmüş oyuncularla ve elde kalmış oyuncularını pazarlamaya çalışan ve sipariş haber yaptıran menajerlerle baş başa kalıyoruz ve uzun yıllar kalacağız.
toure nasil oynamiyo,gecen yil sampiyon olmus takimda 15 kez direk 11de basladi,bu yil yedekten giriyo.biraz arastirda yorum yap.m.city de kimler yedek kaliyo iyi bak

Toure City'nin hazırlık maçlarında felan oynuyordu, Bjk maçında da oynamıştı. Yani tamamen gözden çıkarılmış bir oyuncu değil. Gelirse hazır gelecek bir hazırlık dönemi geçirdi sonuçta. Diğerlerinle alakalı fikrim yok.

ZAMAN.... 1-2 gün icinde, en iyisi bu.. sanki bir aydir , stoper ile ugrasiyoruz.

Edit: Toure City ile maclar oynadi.

Abi gozunu seveyim.. Dudugunu alir diyip komik duruma dusuyorsun.. Su penaltiyi verene Avrupada duduk verirler..

Calmayanada gormemis olabilirsin karambole gitmis derler..

Ama pozisyon bariz penalti.. Oteki turlu olsa biz kaybetsek konusuyor olurduk inan bana.. Ben sevmem tuttugum takim olsa bile faul ise faul.. Gecmis gitmis.. Gercekleri gormeyip kendimizi niye kandiririz? Bu sadece hatalari ort bas etmek olur.. Bidahaki sefere boyle girmememiz lazim deriz..
yaw kardesim o karambolde sen git dunyanin en iyi hakemini getir penalti falan vermez,8 kisi birbirene girmis neyi penalti veriyosun allah askina ya

toure nasil oynamiyo,gecen yil sampiyon olmus takimda 15 kez direk 11de basladi,bu yil yedekten giriyo.biraz arastirda yorum yap.m.city de kimler yedek kaliyo iyi bak

Abi seninle düzgün şekilde bir mesele üzerinde konuşmak mümkün değil. O yüzden boş ver sen beni, takılayım kafama göre sana rahatsızlık vermeden.

Man City, Man United vb büyük takımda banko oynayan oyuncuyu nasıl alacaksın ? Mecburen bazen yedek, bazen oynayan kaliteli isimleri alacaksın.

İlk bakarken gordum Baris. Cezaliydim yazamadim.. Pozisyona bak.. Resmen Omeri dusuruyr Melo ama olur, futbol hatalar oyunu..

oyuncular nasil hata yapiyorsa Hakemlerde yapiyor..

Bende aynen ilk pozisyondan eyvah dedim, Ömer'de hiç itiraz etmemişti. Çok şaşırdım. Karombolden pek fırsat bulamadılar herhalde. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt