Transfer Nöbeti (Arşiv7) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv7)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Arkadaşlar bizim Ujfa'dan sonraki eksikliğimiz sadece bir stoper değil. Lider, oyun kuran savunmacı vs. Dolayısıyla öyle Serdar Aziz ile, Ömer Toprak ile dolmaz. Lütfen aklınıza gelen her stoperden medet ummayın. Futbol öyle bir stoperin yerine bir stoper koyularak oynanmıyor..
Sol bek stopere göre yaratıcılığın daha fazla gerektiği bir bölge ve malesef ülkemizde bazı kritik pozisyonlar için tam da o bölgenin adamını yetiştiremiyoruz. O sebeple stopere Serdar Aziz gibi geleceği olan bir oyuncu ile değerlendirip, yabancı adam gibi bir sol bek alalım isterim. Oyunu da kursun isterse geriden liderlik de yapsın ne yaptığı bana fark etmez yeterki takıma katkısı olan düzgün bir sol bek olsun. Serdar Aziz'in önerilmesinin sebebi bu. İki oyuncu alınırsa Serdar Aziz anlamlı olabilir. Tek transfer olarak düşünme.

Bu arada eğer tek transfer yapılırsa, hem stoper hem de sol bek oynayabilen birşey bulsak tadından yenmez.

kalmis 3 gun 33-34 yasi falan farketmez,bizi bu sene goturecek s.ligi tecrubesi ve kariyeri olan stoper lazim bize.simdi bu acelede yok gelecekteki 5 yil stoper sorunumuzu halledecek adam bulmamiz lazim,yok o yasli,yok o bitik gibi deme lüksümüz yok.yeminle rierayi sol bek ,h.baltayi stoper oynatirlar oturur aglariz burda

barzaglinin aklına girelim ,öyle bir para önerelim ki "seneye kontratım bitecek ya gönderin ya şimdiden uzatın" diye tehdit etsin juveyi, bırakırlarsa alalım :eek:

Sol bek stopere göre yaratıcılığın daha fazla gerektiği bir bölge ve malesef ülkemizde bazı kritik pozisyonlar için tam da o bölgenin adamını yetiştiremiyoruz. O sebeple stopere Serdar Aziz gibi geleceği bir oyuncu ile değerlendirip, yabancı adam gibi bir sol bek alalım isterim. Oyunu da kursun isterse geriden liderlik de yapsın ne yaptığı bana fark etmez yeterki takıma katkısı olan düzgün bir sol bek olsun. Serdar Aziz'in önerilmesinin sebebi bu. İki oyuncu alınırsa Serdar Aziz anlamlı olabilir. Tek transfer olarak düşünme.

Bu arada eğer tek transfer yapılırsa, hem stoper hem de sol bek oynayabilen birşey bulsak tadından yenmez.

Renktaş stoperlerin iyi olacak derim ben. Sol bek Hakan ile idare edilir ama stoperde Gökhan ve Serdar Aziz ile idare edilemez.

Basser kadar futbol zekası 0 adam görmedim

ilk sarı kart hakemi aldattı onun için

ikincisi ise saçma bir faulden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt