Transfer Nöbeti Galatasaray Ve Fenerbahçe - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti Galatasaray Ve Fenerbahçe

Cevap: Transfer Nöbeti Galatasaray ve Fenerbahçe

Secan hayatimda sevincten agladigim ,gibi cildirdigim Galatasaraylilik dakikalari da gecirdim ,ama hic bir sekilde kendimize EZIK demedim ....

Adam ol adam gibi yazi yaz ,eziksen ezikliginle kal...

Harbiden fenerli ha! Virüs gibiler! Eski mesajları ele veriyor kendisini... Transferden başka biryere yazmamış.

Bas git, milleti germe!:mymeka: Fenerliysen fenerli gibi göster kendini. Benim bildiğim kendini gizliyen kişiler... Neyse anladın sen onu!

laci polat, senin dengin iki teker arasinda zaten

adam olcerlerligin varsa fiyatinida yaz, denedikten sonra cevap atarsin .

2008 den beri forumu takip ederim, okuduğum en güzel yazılardan bir tanesini Veli kardeş çıkarmış.

Noktasından , virgülüne imzamı atarım.

Teşekküreler.

Teşekkür ederim Veli bu güzel analiz için,başından sonuna kadar her olgu en ince noktasına göre irdelenmiş ve yazın çok akıcı.

Okuyamadım özet geçin diyenlerin okumasını tavsiye ederim,bazı konular vakit ayırmaya değer.

E gerçekten sonuç??

Tamam hepimiz adamların tonla para harcadığını biliyoruz...Bir çoğu para etmez adamlar aldığınıda biliyoruz...

Ama son 10 seneye bak, bir şekil adamlar şike mike şu bu bir sistem çerçevesinde ilk 2 bitirmişler...Ve mantıken yazıdan çıkan anlama göre çok para saçmak kötüdür ve kulüp batar ,ama ucuz topçu alırsan şampiyon mu olursun??

E adamlar para saçıyor bende eleştiriyorum ama adamlar batmıyor ki? Ne fark eder ki sonuçta paran varsa harcarsın..Yoksa sıkıntı olur bakınız bjk...

Real Madrid terk yani Fenerbahce..

Real alinca WOWWWWW

Fener alinca transfer manyagi.. peki

Fb özellikle iki senedir o kadar gerizekalıca yönetiliyor ki, en somut örneği bu sene yaptıkları bir sözleşme mesela...Volkan Demirel ve Volkan Babacan'ın arkasında kalan 3. kalecileri 29 yaşındaki Serkan Kırıntılı'ya senelik 500 bin€ verip sözleşme uzattılar. Sene boyunca bir kere bile sahaya çıkmayacak bir adama senede 500 bin€ vermek...
muhtemelen serkanı ligde bir takıma kiralık verip şike amaçlı kullanacaklar. baknız serdar kulbilge, volkanbabacan vs...

fenerin anadoludan fahiş bedellerle yerli transfer yapmasının arkasında şike-teşvik varmış ayrıca bu kadar çok transfer yapıp sonra bunları anadoluya kiralık-satılık vermesinde bir amaçta satılık, şike yapabilecek futbolcuları belirleyip gerektiğinde onları kullanmakmış. şike sürecinde bunu öğrendk.

Mükemmel bir yazı. İçimden geçenleri anlatmışsın. Gerçi ne kadar bu tür konular açılırsa açılsın ergenler yine aynı martavalı okumaya devam edeceklerdir.

Cevap: Transfer Nöbeti Galatasaray Ve Fenerbahçe

güzel yazmışsın eline sağlık. herkesin düşünce yapısı farklıdır görüşü farklıdır, aynı fikir de olan insanlardan biriyim analizin güzel ;)

Cevap: Transfer Nöbeti Galatasaray Ve Fenerbahçe

Güzel yazı olmuş ama fener yönetimini yererken bizim yönetimi övmek yanlıştır.Bizim yönetimin başarılı olduğunu pek düşünmüyorum.

Özellikle 20 yaşında yerli oyuncu takıntısına aynen katılıyorum.Biz Çağlar'ı alırken Hasan Ali'den farkı neydi?Bir de yazının şu yerine takıldım "Fb özellikle iki senedir o kadar gerizekalıca yönetiliyor ki, en somut örneği bu sene yaptıkları bir sözleşme mesela...Volkan Demirel ve Volkan Babacan'ın arkasında kalan 3. kalecileri 29 yaşındaki Serkan Kırıntılı'ya senelik 500 bin€ verip sözleşme uzattılar. Sene boyunca bir kere bile sahaya çıkmayacak bir adama senede 500 bin€ vermek..." Bunun gerizekalılıkla alakası yok, sebebi 2009-2010 Ankaragücü-fb maçıdır.(serkan'ın birbirinden saçma yediği 3 gol)

Üst Alt