Transfer Nöbeti Galatasaray Ve Fenerbahçe - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti Galatasaray Ve Fenerbahçe

Cevap: Transfer Nöbeti Galatasaray ve Fenerbahçe

Önümüzdeki sene 5 yabancıya düşülecek. Dolayısıyla joker oyuncu ile her türlü açığı kapatabilirler. Eğer Hamit alınamazsa ciddi yönetimsel başarısızlık olur. Real'de oynayan adama, üstelik Türk olmasına rağmen hala laf söyleyenler var..

Alakası yok bence sen yine anlamamışsın . Zaten ben sana baştan söylemiştim hocam , anlatsam da anlamazsın diye.

Yok reiz ben gayet iyi anladım da bosver işte :ayatollah:

12-05-galatasaray-kupa-t%C3%B6remni.jpg

Bizim aslında 3 temmuzdan sonra darbeyi vurmamız lazımdı, ezip geçmemiz lazımdı. Kulüp bunalımda, taraftar bunalımda, ama biz darbeyi vuramadık. Eğer 3 temmuz olmasaydı fenerbahçe güle oynaya şampiyon olurdu Andre Santos'lu, Emenike'li, Lugano'lu kadrosuyla. Bir de gittiler üstüne Sow'u aldılar biz Necati'yi alabildik.

Hocam , Sow'u felan alarak show yapıyorlar. Böyle büyüğüz şöyle büyüğüz havasından kaynaklanıyor bu transferleri. Santos, Emenike, Lugano , Niang'lı kadroları bir önceki sezon 18'de 17 yapmıştı. Şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Şayet 3 temmuz olmasaydı biz şampiyon olamazdık belki de.

Benim anlatmak istediğim Fenerbahçe'nin ilk kez böyle bir kadrosu olmuyor.Appiah'lı , Anelka'lı , Tuncay'lı o kadroları da muazzamdı. Adamlar en az 3-4 kez çok kalite kadrolar kurdular.Şikeden önceki kadroları da bu yöndeydi .

Son 10 yılda 3-5 kez böyle kadro kuran bir takım yine kuramaz mı ? Daha iyisini kurar . Şimdiden başladılar benim bahsettiğim hazır oyuncu olayına . CL'ye katılır bu sene şampiyon olurlarsa seneye inanılmaz yıldızlar getirirler yine kurarlar bir takım , olmadı mı denerler , olmadı mı deneler .

Lazetiç , Rapaiç , Washington,Mrkoviç,Revivo chapter 1

Appiah , Anelka , Alex ,Luciano , Lugano chapter 2

Santos,Niang , Alex , Baroni , Lugona , Edu chapter 3

yaparlar hocam biz şayet taş gibi bir takım oluşturup 2 sene ligi domine etmezsek oluştururlar .Amaaa amaa biz 2-3 seneye damga vuracak bir takım oluşturursak ve başarılar gelirse işte o zaman TEK BÜYÜK GALATASARAY'ın olduğunu kabul etmek zorunda kalırlar.

Genel olarak Veli gibi düşünüyorum bende aslında. Lakin şu 3 temmuz durumunu hiç kullanamadık. İtalya'da bunun örneğini gördük oysa ki. Rakiplerimiz, Inter'in rakipleri gibi yamulmadı ama çok zarara uğradı. Inter'in o sezon yaptığı vurgunun bir benzerini yapsaydık bu sezon lig için kafamız rahat olacaktı. Inter kötü bir örnek değil demeyin, onlarda kendini yönetemediği ve tipik Mourinho sonrası devrini yaşadığı için bu sezon başarılı olamadılar.

@veli

hacım o son resim başta yazdığın yazıya hiç yakışmamış ama :) Bizim taraftarın da genel olarak huyu bu sanırım, çabuk gaza geliyoruz. Bu kadar gaza geldiğimiz sezonların sonu hep hüsran olmuştur, kesinlikle bu kadro yeter triplerine, mayıslar bizim gazlarına gelmeyelim. Evet, cidden mayıslar bizim ama o fotoğrafta Selçuk ve Melo dışında işe yarar 1 tane adam yok neredeyse. İşe yarar demeyelim de işin durumunu şöyle özetliyeyim; Amrabat transferinde Selçuk ve Melo dışında o oyuncuların hepsini bi çırpıda gözden çıkartırdık.

Hocam , Sow'u felan alarak show yapıyorlar. Böyle büyüğüz şöyle büyüğüz havasından kaynaklanıyor bu transferleri. Santos, Emenike, Lugano , Niang'lı kadroları bir önceki sezon 18'de 17 yapmıştı. Şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Şayet 3 temmuz olmasaydı biz şampiyon olamazdık belki de.

Benim anlatmak istediğim Fenerbahçe'nin ilk kez böyle bir kadrosu olmuyor.Appiah'lı , Anelka'lı , Tuncay'lı o kadroları da muazzamdı. Adamlar en az 3-4 kez çok kalite kadrolar kurdular.Şikeden önceki kadroları da bu yöndeydi .

Son 10 yılda 3-5 kez böyle kadro kuran bir takım yine kuramaz mı ? Daha iyisini kurar . Şimdiden başladılar benim bahsettiğim hazır oyuncu olayına . CL'ye katılır bu sene şampiyon olurlarsa seneye inanılmaz yıldızlar getirirler yine kurarlar bir takım , olmadı mı denerler , olmadı mı deneler .

Lazetiç , Rapaiç , Washington,Mrkoviç,Revivo chapter 1

Appiah , Anelka , Alex ,Luciano , Lugano chapter 2

Santos,Niang , Alex , Baroni , Lugona , Edu chapter 3

yaparlar hocam biz şayet taş gibi bir takım oluşturup 2 sene ligi domine etmezsek oluştururlar .Amaaa amaa biz 2-3 seneye damga vuracak bir takım oluşturursak ve başarılar gelirse işte o zaman TEK BÜYÜK GALATASARAY'ın olduğunu kabul etmek zorunda kalırlar.

Zaten bizim fenerbahçeye falan bakmadan kendi işimize bakmamız lazım normalde. Onu da yapmıyoruz. Bir yandan diyorum acaba ekonomik açıdan cidden zor bir durumda mıyız? Ama diğer taraftan da bakıyorum Riera, Sercan, Yiğit + Sabri ve Necati'nin maaşları... Ödenen çok fena rakamlar var. Ortada mutlaka bir yanlış var. 3 temmuza dua edelim, küme falan düşmediler ama biz şampiyon olabildik. Yoksa Emenike, Lugao, Niang, Santos'larla rahat şampiyon olurlardı.

Zaten bizim fenerbahçeye falan bakmadan kendi işimize bakmamız lazım normalde. Onu da yapmıyoruz. Bir yandan diyorum acaba ekonomik açıdan cidden zor bir durumda mıyız? Ama diğer taraftan da bakıyorum Riera, Sercan, Yiğit + Sabri ve Necati'nin maaşları... Ödenen çok fena rakamlar var. Ortada mutlaka bir yanlış var. 3 temmuza dua edelim, küme falan düşmediler ama biz şampiyon olabildik. Yoksa Emenike, Lugao, Niang, Santos'larla rahat şampiyon olurlardı.

Aynı görüşteyiz hocam . Biz stratejimizi belirleyemedik . Güçlenerek çıkacağımız şu süreçten hiç faydalanamadık . Geçen gün söyleyim yine söylüyorum , benim gördüğüm bildiğim Aziz Yıldırım bu sürecin acısını ilk başta Galatasaray'a ödetir sonra Fenerbahçe'yi yeniden küllerinden doğrurur diye. Korkum bizi geriye itmeleri. Biz 200 metre koşuda iyi bir dereceyle 1. gelmeyi değil de rakip atletlerin ayağının takılıp düşmesini bekleyip 1.olmayı bekleyen atlet gibiyiz .

Haa Başkan gider 5 isim açıklar , nokta isimler olurlar gerçekten 3-5 seneye damga vuracak isimlerdir ben bu Başkan'a işte büyük başkan budur , strateji budur derim ama görünen köy klavuz istemiyor .

1 sene boyunca Uefa'yı bekledik ,Tff'yi bekledik ne oldu ? Hiçbirşey . Kolay değil hocam adamlarda büyük bir camia kuvvetli lobileri var. Düşmediler ama ayakları tökezledi.Ritmlerini yakalamadan farkı açarsak artık düştüler mi tökezlediler mi diye arkamıza bakmayız ....

Aynı görüşteyiz hocam . Biz stratejimizi belirleyemedik . Güçlenerek çıkacağımız şu süreçten hiç faydalanamadık . Geçen gün söyleyim yine söylüyorum , benim gördüğüm bildiğim Aziz Yıldırım bu sürecin acısını ilk başta Galatasaray'a ödetir sonra Fenerbahçe'yi yeniden küllerinden doğrurur diye. Korkum bizi geriye itmeleri. Biz 200 metre koşuda iyi bir dereceyle 1. gelmeyi değil de rakip atletlerin ayağının takılıp düşmesini bekleyip 1.olmayı bekleyen atlet gibiyiz .

Haa Başkan gider 5 isim açıklar , nokta isimler olurlar gerçekten 3-5 seneye damga vuracak isimlerdir ben bu Başkan'a işte büyük başkan budur , strateji budur derim ama görünen köy klavuz istemiyor .

1 sene boyunca Uefa'yı bekledik ,Tff'yi bekledik ne oldu ? Hiçbirşey . Kolay değil hocam adamlarda büyük bir camia kuvvetli lobileri var. Düşmediler ama ayakları tökezledi.Ritmlerini yakalamadan farkı açarsak artık düştüler mi tökezlediler mi diye arkamıza bakmayız ....

Ya sen kimi kandırdığını sanıyorsun allaşkına :) Yok daha önce hep fenerli sanıldığından dolayı forumdan ban yemiş de, yok Fb Sow ile show yapmış da, yok Aziz bu sürecin acısını ilk GS'den çıkarırmış da, Fb küllerinden doğacakmış da... Ne diyon ya sen :asd: Neyin acısını çıkarıyomuş Aziz GS'den? Aziz gitsin önce don atlet alış verişi yapsın bu satten sonra ancak, yargıtaydan sonra görecez biz onu. İlk mesajından itibaren adam yerine koyduk cevap yazdık, yürü git başka işin mi yok la gece gece.

Biz 200 metre koşuda iyi bir dereceyle 1. gelmeyi değil de rakip atletlerin ayağının takılıp düşmesini bekleyip 1.olmayı bekleyen atlet gibiyiz .

Biz daha cok rakip atletlerin celme takmaya calistigi atlet gibiyiz.

Geçen gün söyleyim yine söylüyorum , benim gördüğüm bildiğim Aziz Yıldırım bu sürecin acısını ilk başta Galatasaray'a ödetir sonra Fenerbahçe'yi yeniden küllerinden doğrurur diye.

Korkma aziz yildirim'dan bu kadar bence, cok buyutuyorsun gozunde.

Onlar da aynı şeyi bizim için düşünüyor lobi konusunda. Valla sistem fener bize bağımlı, biz fenere bağımlı halde. Bu yüzden Türk fubolu bir gram ileri gitmiyo.

Ya sen kimi kandırdığını sanıyorsun allaşkına :) Yok daha önce hep fenerli sanıldığından dolayı forumdan ban yemiş de, yok Fb Sow ile show yapmış da, yok Aziz bu sürecin acısını ilk GS'den çıkarırmış da, Fb küllerinden doğacakmış da... Ne diyon ya sen :asd: Neyin acısını çıkarıyomuş Aziz GS'den? Aziz gitsin önce don atlet alış verişi yapsın bu satten sonra ancak, yargıtaydan sonra görecez biz onu. İlk mesajından itibaren adam yerine koyduk cevap yazdık, yürü git başka işin mi yok la gece gece.

Bu yazdıklarından %1 ' ini ispatla sana yemin ederim herkesin içinde senden özür dileyeceğim hatta adına başlık açıp senden af dileyeceğim.Şayet ben sana bu yazdıklarının cahilliğinden,ergenliğinden ve heyecanından kaynaklandığını ispatlarsam sende aynısını yapacak mısın ?

Bu arkadaş fenerli olmasna fenerli de; neden Galatasaraylıymış gibi görünmeye çalışıyor onu anlamadım. Gel bu söyleyeceklerini fenerli olarak söyle; kimse şu an ki gibi sinirlenmez.

Ayrıca fener efsane kadro kurdu da ne oldu. Şikeli şampiyonluklar aldı, o kadar. Sanki bana avrupadan kupa getirdi.

Üst Alt