Transfer Nöbeti | Transfer Dönemi Resmen Sona Erdi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | Transfer Dönemi Resmen Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | SON GÜN

Zaten italya/türk ligini karsilasdirmiyorum...

Napoli vs. GS'i karsilasdiriyorum.

Napoli sene sonu 3. 4. 5. durmuna düser.

Italya Ligi artik , Juve haric cok les bi lig oldu. Milan Takimlar, baya kötü oldugu icin, Napoli bu sene öyle iyi gözükiyor, yoksa bi renkdasin dedi gibi "Italya Liginin Bursasporu"

Herkezin düsüncesi farkli ,cogu takima öyle deseydik suan bursa sampiyonlar liginde olurdu veya uefada ... bence kalite konusuyor adamlarda avrupa disiplini baska oluyor türkiye milli takima bak almanya milli takima bak . aci ama gercek MAALESEF

''Webo 3 yıl fener'de borsaya bildirildi '' diye son dakika geçtiler ,ancak ben borsaya bildirim görmedim ??

Gene mi timsah yoksa ? Yeter vallahi yeter .. :D

Bu arada, Lazio ve Napoli Inter ve AC Milan'nin önlerinde oldugu icin italya ligi les mi oluyormus? Bana göre mantiksiz ve bunu dersek o takimlarin performasina ve basarisina saygisizlk yapmis oluruz.

Itlaya ligi son derece sert ve savunmaya yönelik bir lig. Orda Napoli ve Lazio üst siralarda bulunuyorsa, takimlari da iyi demektir. Cok basit aslinda.

Herkezin düsüncesi farkli ,cogu takima öyle deseydik suan bursa sampiyonlar liginde olurdu veya uefada ... bence kalite konusuyor adamlarda avrupa disiplini baska oluyor türkiye milli takima bak almanya milli takima bak . aci ama gercek MAALESEF

milli takim zaten dibe vurmus durumda... bu jenerasyon ile bi b*k olmaz.. illerki yillar'da artik :eek:

Bu arada, Lazio ve Napoli Inter ve AC Milan'nin önlerinde oldugu icin italya ligi les mi oluyormus? Bana göre mantiksiz ve bunu dersek o takimlarin performasina ve basarisina saygisizlk yapmis oluruz.

Itlaya ligi son derece sert ve savunmaya yönelik bir lig. Orda Napoli ve Lazio üst siralarda bulunuyorsa, takimlari da iyi demektir. Cok basit aslinda.

İtalya şu an krizde, evet italyan ligi leş, adamlar sneijder ı bize sattı parasızlıktan.

Türkiye ve Rusya ligi 5-10 sene sonra italya/ispanya liginin yerini alcak.

İtalya şu an krizde, evet italyan ligi leş, adamlar sneijder ı bize sattı parasızlıktan.

Türkiye ve Rusya ligi 5-10 sene sonra italya/ispanya liginin yerini alcak.

Ben bu düsünceye pek katilmayacam. Kriz olabilir, ama bu italyan liginin yapisini degistirmez.

5-10 sene sonra ne olur kimse bilemez, ama Türkiye ligimiz bu mantalite ile devam ederse biraz zor o isler.

milli takim zaten dibe vurmus durumda... bu jenerasyon ile bi b*k olmaz.. illerki yillar'da artik :eek:

Milli Takim Lige bagli önümüzdeki sene yabanci sayisi azaldinda insallah daha farkli olur suan besiktas genclere güveniyor nekadar galatasarayli olsamda tek 5 puan gerimizdeler .

Milli Takim Lige bagli önümüzdeki sene yabanci sayisi azaldinda insallah daha farkli olur suan besiktas genclere güveniyor nekadar galatasarayli olsamda tek 5 puan gerimizdeler .

Ben bu yabanci kisitlama projesini karsiyim. Bence tam tersi yabanci sayisi daha fazla olmali Ki,

genc türk oyuncular rahat olmasin...daha iyi olim mücadelesi versinler..

berki daha az, ama daha iyi türk oyunculari öylece kazanmis oluruz.

Ben bu düsünceye pek katilmayacam. Kriz olabilir, ama bu italyan liginin yapisini degistirmez.

5-10 sene sonra ne olur kimse bilemez, ama Türkiye ligimiz bu mantalite ile devam ederse biraz zor o isler.

Sanki italyan ligi çok temiz. İnan italyada bizden daha fazla yolsuzluk var. Türk ve Italyan insanı çok benziyor benziyor zaten. Serie A eskiden en değerli ligdi, sonra ispanya ve ve ingiltere ligine kaptırdı.tahtını.

Şu an ispanya ve italyada çok büyük kriz var, eskisi gibi paralar saçamıyor klüpler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt