Transfer Önerileri - Sayfa 148 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Tabi sırası değil biliyorum ama bu takıma olmazsa olmaz bir forvet takviyesi şart. Yapılacak işlem de belli Feghouli-Belhanda gibi aşırı maliyetli oyuncuları elden çıkarabilirsek bonservisli veya yüksek maaşı olan forvetlerle ilgilenebiliriz ama yok çıkaramazsak anca kiralık veya bonservissiz düşük profilli forvetler peşinde koşarız

+ olarak Maicon 'un yarım bıraktığı işi tamamlayıp Arabistan 'a gideceğini düşünüyorum. Eğer öyle olursa bizde Cahill 'e yeniden görüşürüz sanırım

Mesela Feghouli-Maicon ikilisini elden çıkarıp Niasse + Cahill ikilisini takıma katabilseydik çok güzel olurdu ...

Neden bilmiyorum ama sene sonunda Bruma 'nın tekrardan Galatasaray 'a döneceğini düşünüyorum. Baktım artık Leipzig 'de iyice yüzüne bakılmaz olmuş belki de ümidi keserlerse yeniden Galatasaray 'a yolu düşebilir

Bruma kendisini hiçbir zaman o elit futbolcu düzeyine çıkaramayacak hani dünyanın en iyi hocalarıyla çalışsa da olmayacak gibi ama ilk geldiği 17-18 yaşındaki hali bile STSL 'nin çok çok üzerindeydi ki son senesinde ciddi ciddi iş yapmıştı. Üstelik şimdi gelirse onu isteyen Galatasaray 'a aldıran Fatih Terim 'le çalışma şansı olacak

Sağ kanatta Kendine gelmiş iyi bir Rodrigues + Sol kanatta Bruma :cool:

Biraz bencil ikili olacaklar ama STSL 'de rakipleri kulağından tutup silkeler bu ikili ...

Neden bilmiyorum ama sene sonunda Bruma 'nın tekrardan Galatasaray 'a döneceğini düşünüyorum. Baktım artık Leipzig 'de iyice yüzüne bakılmaz olmuş belki de ümidi keserlerse yeniden Galatasaray 'a yolu düşebilir

Bruma kendisini hiçbir zaman o elit futbolcu düzeyine çıkaramayacak hani dünyanın en iyi hocalarıyla çalışsa da olmayacak gibi ama ilk geldiği 17-18 yaşındaki hali bile STSL 'nin çok çok üzerindeydi ki son senesinde ciddi ciddi iş yapmıştı. Üstelik şimdi gelirse onu isteyen Galatasaray 'a aldıran Fatih Terim 'le çalışma şansı olacak

Sağ kanatta Kendine gelmiş iyi bir Rodrigues + Sol kanatta Bruma :cool:

Biraz bencil ikili olacaklar ama STSL 'de rakipleri kulağından tutup silkeler bu ikili ...

Daha dün Avrupa maçında 11 başladı asist yaptı Leipzig niye yüzüne bakmasın.

Daha dün Avrupa maçında 11 başladı asist yaptı Leipzig niye yüzüne bakmasın.
Bu sene 6 lig maçının sadece 2 tanesinde forma giyebilmiş onlarda da toplam 59 dakika , Şimdiye kadar forma bulduğu maçlar hep Avrupa , Avrupa elemeleri filan

Tutup Rosenburg maçında tabiki de forma şansı bulur

Bilemiyorum reis sene sonuna kadar böyle devam ederse Leibzig iyice yüzüne bakmaz hale gelir Bruma 'nın çünkü iyi bir bonservisle geldi 2. senesinde forma bulamamaya başladı ki Bruma 'da ne kadar aidiyet duygusu olmadığını hepimiz biliyoruz böyle devam ederse kesin bir sorunlar çıkarır ayrılmak ister takımdan ...

Bu sene 6 lig maçının sadece 2 tanesinde forma giyebilmiş onlarda da toplam 59 dakika , Şimdiye kadar forma bulduğu maçlar hep Avrupa , Avrupa elemeleri filan

Tutup Rosenburg maçında tabiki de forma şansı bulur

Bilemiyorum reis sene sonuna kadar böyle devam ederse Leibzig iyice yüzüne bakmaz hale gelir Bruma 'nın çünkü iyi bir bonservisle geldi 2. senesinde forma bulamamaya başladı ki Bruma 'da ne kadar aidiyet duygusu olmadığını hepimiz biliyoruz böyle devam ederse kesin bir sorunlar çıkarır ayrılmak ister takımdan ...

Kadro geniş olunca normal bunlar.

Avrupa maçında oynatıyorlar sonuçta beğenmeseler orda da şans vermezler.

Zorya maçı, salzburg maçı bunlarda da oynamış.

Geçen yıl 27 si 11, 41 maça çıkmış topçu sonuçta birden bire kesmezler.

Kadro geniş olunca normal bunlar.

Avrupa maçında oynatıyorlar sonuçta beğenmeseler orda da şans vermezler.

Zorya maçı, salzburg maçı bunlarda da oynamış.

Geçen yıl 27 si 11, 41 maça çıkmış topçu sonuçta birden bire kesmezler.
Bilmiyorum reis neticede Bruma 'yı da tanıyoruz Bundesliga 'nın disiplinini de biliyoruz eğer o beklenen patlamayı yapamazsa ki artık 23-24 yaşında sene sonunda Bruma-Leibzig bağlantısının iyice kopacağını düşünüyorum ...

Devre arasında Belhanda-Feghouli gibi adamları satsak adam akıllı bir forvet alsak o zamana kadar Ozan ve Yunus 'u iyice takımın içine katabilsek ne vardı ?

Feghouliyi satamayiz. Adamin Sözleşmesi var. Kemiksiz 4 Milyon € (!) aliyor. Avrupada hic bir takim buna yaklasan Parayi vermez. Kendisi de Arap Ülkerine gitmek istemiyor. Böylece elimizde kalacak.

Belhandayi satmak da riskli. Her ne kadar süper oynamasa da yinede Terim‘in sisteminin Ndiaye‘dan sonra en önemli Oyuncusudur. Bencede satilmasi su asamada yanils olur.

Gelecek Sezon icin ikisini Terimin kadro planlanmasinda olacagini düsünmüyorum ama o zamana kadar maksimum verim almak lazim ve Piyasalarini kaybetmemek adina oynatmak lazim.

Tek Ihtimall MAICON gibi gözükyor.

Onu 6-7 Milyon Euroya Araplara satabilsek cok cok iyi olur. SL Gruplardan da ciksak elimiz az birsey rahatlaycak. Ve gelen parayla iyi bir forveti alacagiz.

Yunus Akgünü bir şekilde kazanmamız lazım ozan artık o yola girdi gibi... Geçen trabzonlu biriyle konuştum abdülkadirin altyapıdan arkadaşı bizimkinin yeğeniymiş... Hatta eleman Milli düzeyde de oynamış..Bizim arkadaşa 1 yıl önce Atalay-Ozan ve Yunusu söylemiş Ozanın çok büyük bir potansiyel olduğundan bahsetmiş yunus için de abdükadirden daha yetenekli normalde demiş o ara abdulkadir Trabzonda as oynamaya başlamıştı .. Tabi futbolcunun as takıma alışması gelişimi farklı olaylar ama ben bizzat birlikte oynadığı adamın sözlerini aktarıyorum..

Forvet transferi ayrı bir konu olmazsa olmaz ama elimizdeki cevherlerin değerini iyi bilmemiz lazım

Galatasaray, Oumar Niasse'yi kiralıyor

Ara transfer döneminde golcü takviyesi yapmak isteyen Galatasaray, Cenk Tosun'un takım arkadaşını kiralamak istiyor.

Sezon başında forvet transferi yapamayan ve şu ana dek büyük bir golcü problemi yaşayan Galatasaray, ara transfer dönemi için aradığı ismi buldu.

Eren Derdiyok'un sakatlığı nedeniyle Porto ve Antalyaspor maçlarında büyük zorluk yaşayan Galatasaray'da Fatih Terim, Antalya deplasmanında Ryan Donk ve Maicon'u forvet oynatarak farklı bir yöntemle üç puana ulaşmıştı.

Akşam'da yer alan habere göre, santrfor transferi için erkenden çalışmalara başlayan Galatasaray, Everton'da forma şansı bulmakta zorlanan Oumar Niasse için İngiliz kulübüyle anlaşmaya vardı. Senegalli golcüyü kiralık olarak renklerine bağlayacak olan Galatasaray, oyuncunun mukavelesine satın alma opsiyonu eklemek istiyor. Everton'ın 10 milyon euro'luk satın alma opsiyonu istediği iddia edilirken Galatasaray'ın rakamı 5 milyon euro'ya çekmek istediği konuşuluyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ocak ayında Belhanda, Feghouli, Maicon satılsın.

Yabancı olarak iki forvet ve bir defans oyuncusu kiralansın. Kiralamak satın alma opsiyonuyla en mantıklısı, tutmazsa, yabancı sınırı falan gelirse vesaire göndeririz. Tutarsa kalır zaten.

Ozan Kabak ve Yunus Akgün takıma yavaştan monte edilsin. Emre Akbaba sakatlığını atlattıktan sonra müthiş bir geri dönüş yapsın. Sezon sonunda Selçuk, Eren gibi sözleşmesi biten oyunculardan kurtuluruz.

Üst Alt