Transfer Önerileri - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Sampiyonluk mucadelesindeler ,verirler mi bilemem ama ben olsam 2. Lig beyaz gruptaki sariyer in forveti ,eski besiktas altyapili ali kucuk u alirim

Oralara dusmus olabilir ama maclarini ozet de olsa , hatta bazen cep telefonu cekimleriyle takip ediyorum

Henuz 27 yasinda , olgunluk caginda ve sariyere ciddi bir para da odenmez

Oyle cop vs bir adam da degil . Yok mustafa durak iyk , murat duruer ogh diye diye adam kalmadi

Ali kucuk forvet mevkiine derman olur , ayrica alinacak baska bir forvetin yedegi olarak da dusunulebilir

Ptt ve spor toto liglerinde cok iyi topcular var

Keşke sezon başında Ibrahim Sangareyi alsaydık. Ligue 1nin en iyi orta saha oyuncularından biri şu an
Birde Sala var.O da çok iyi girdi sezona
Ikiside çok iş yapıyor şu an.
Fransa liginde iş yapan oyuncu bizim ligi sallar

Ama kim gidip paraları emre ve ndiaye gibi yeteneksizlere yedirecekti o zaman!

Sampiyonluk mucadelesindeler ,verirler mi bilemem ama ben olsam 2. Lig beyaz gruptaki sariyer in forveti ,eski besiktas altyapili ali kucuk u alirim

Oralara dusmus olabilir ama maclarini ozet de olsa , hatta bazen cep telefonu cekimleriyle takip ediyorum

Henuz 27 yasinda , olgunluk caginda ve sariyere ciddi bir para da odenmez

Oyle cop vs bir adam da degil . Yok mustafa durak iyk , murat duruer ogh diye diye adam kalmadi

Ali kucuk forvet mevkiine derman olur , ayrica alinacak baska bir forvetin yedegi olarak da dusunulebilir

Ptt ve spor toto liglerinde cok iyi topcular var
Bu ne

30 yaşında, uzunca bir süredir oyun oynamayan, gelse ne kadar verimli olacagı bilinmeyen , problemli bir oyuncu için hakaretler havada ucusuyor.

Genel olarak sevilmeyen ve UEFA ile başımızı belaya sokan adamın kopeginin tasması bile olamazmış..

Modeste denen adam ufak bir alacak olayı için kulubunu terk etmiş biri.. Bizim kulup olarak odemelerde surekli gecikmeler oldugu malum.. Bize gelse bile aynı hareketi yapıp bizi terk etmeyeceginin garantisi var mı? Bir futbolcuda yetenekten once karaktere bakmak lazım.. Yeni Ribery, yeni Hayroviç olayları olmasın artık..

Kaldı ki Cin Kulubu de aptal degil.. 25m Euro bonservis verdiği oyuncuyu bedeva bırakmaz.. Zaten CAS a gitmiş bir olay..

Kaldı ki Cin Kulubu de aptal degil.. 25m Euro bonservis verdiği oyuncuyu bedeva bırakmaz.. Zaten CAS a gitmiş bir olay..

/18Göztepe
31 Oca 2018Bedelsiz

16/17SH Shenhua
30 Haz 2017Kiralıktan geri döndü

16/17Beşiktaş
30 Oca 2017Kiralık

15/16SH Shenhua
1 Tem 2015 13,00 mil. €

13 milyon euro para değil heralde. Ya da bu çin kulübü aptal mı acaba

/18Göztepe
31 Oca 2018Bedelsiz

16/17SH Shenhua
30 Haz 2017Kiralıktan geri döndü

16/17Beşiktaş
30 Oca 2017Kiralık

15/16SH Shenhua
1 Tem 2015 13,00 mil. €

13 milyon euro para değil heralde. Ya da bu çin kulübü aptal mı acaba

Senin verdiğin örnege katılmıyorum. Demba olayı ile bu aynı değil. Her vakayı ayrı degerlendirmek lazım. Cok fark var.

Chronicklelive'ın haberine göre Newcastle United, bir kez daha Garry Rodrigues için Galatasaray ile masaya oturacak.

Galatasaray, Garry Rodrigues için İngiliz temsilcisi Newcastle United'tan 15 milyon € (yaklaşık 100 milyon TL) isteyecek.

DETAYLAR: bit.ly/2DtBSkJ

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
15 mil. € çok iyi bir para Garry Rodrigues için
ama yinede 10-12 mil. € ya filan anca satabileceğimizi düşünüyorum. 12 mil. € Garry Rodrigues + 5 mil. € Maicon dersek çok iyi bir forvet ve stoper alabiliriz bu paraya

Muslera
Mariano-Transfer-Serdar-Nagatomo
Fernando
Emre-Belhanda
Feghouli-Transfer-Onyekuru

Bence gayet iyi bir takım olur ...

Bu para da oyuncu taksitlerine gider gibi duruyor yani oyuncu satip alamazsak bile sasirmam acikcasi

Gelir gider dengesinde ciddi problem var

tamam peki bu olur mu

gervinho

/19Parma
17 Ağu 2018Bedelsiz

17/18HB CFFC
29 Haz 2017-

16/17C. Fortune Res.
1 Şub 2017-

15/16HB CFFC
26 Oca 2016 18,00 mil. €

Yahu arkadasım her oyuncunun ayrı hikayesi vardır diyorum.. Hukuki konular vardır. Ben Gervinho olayını bilmiyorum.. Bize problemsiz oyuncu lazım. Dunyada futbolcu kıtlığı mı basladı? Çin haricinde oyuncu mu yok?

Yahu arkadasım her oyuncunun ayrı hikayesi vardır diyorum.. Hukuki konular vardır. Ben Gervinho olayını bilmiyorum.. Bize problemsiz oyuncu lazım. Dunyada futbolcu kıtlığı mı basladı? Çin haricinde oyuncu mu yok?
çin kulubu keriz mi dedin ona cevap verdim, begenmedin baska örnek verdim. Olay aynı olup olmaması değil, olayımız kerizlik.
Adamlarin parasının yıllık zekatı bizimkilerin toplam borcu kadar. Onlarda olay para, guzel oyun, iyi oyuncu falan değil egolarını şisirmek.
Kara paranın en çok döndü ülke çin 20 milyon 30 milyon falan umurlarında degil.

Bu para konusunda bizim gibi 3. dunya ulkelerinin taraftari anca dert eder.

Modeste konusunda elestirim benim hep netti bizim yonetimin amaci oyuncu almak degildi alacak gibi gorunmekti. Almak isteseler gidip orta yol bulmak icin ugrasirlardi. Cin bizi tehtit etti paramiz kalmadigini farkettik bunlar hep beceriksizlik gostergeleri.

Baslarım modestesine iyi firsattı eyvallah tıpkı asamoah transferi gibi yenisi illaki çıkacak ama bu yonetim combo yalancı yeni bir fırsatta degerlendirebilirler diyebiliyor muyuz önemli olan bu.

Garry’i 15’e satmak çok iyi olur. Daha fazlasını etmez. Bir tık yukarı çıkabilseydi, 20-25 bandına çıkabilirdi ancak birden fazla yeteneği yok.

Giroud çok iyi olur. Ama kaç para alacağı çok önemli. 2 milyon Euro’ya 2 yıllık sözleşme ile gelecekse iyi iş olur. Mal gibi 4 milyon Euro artı 3+ yıllık sözleşme verilecekse UZAK durulsun.

Üst Alt