Transfer Önerileri - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Emiliano Marcondes

23 yaşında

Geçen sene ocak ayında BEDELSİZ Brentford'a transfer oldu. Ocak ayından beri 13 maç'a çıkmış.
Uygun bir bedele çok rahat satın alma opsiyonuyla kiralayabiliriz.

Bölgesi normalde 9 numara diye tabir ettiğimiz yer fakat bizde forvet arkası gerekirse forvette rahat oynatılabilir. Belhandadan beklediğimiz şeylerin kat-kat yapar.

Devir artık avrupadan 300-500 bin eurolara oyuncu bulma devri.

Osmanlı-gençler falan gidip bu oyuncuları alırken ulan adamlar ne oyuncular getiriyor demeyi biliyoruz. Bu tür oyuncularla asla zarar etmeyiz en kötü lige salar durursun. Köprü konumunda olursun. 300 bine 10 tane getirir bunları lige kiralık verirsin sene sonu da bakarsın duruma. Emreye vereceğin parayla gidip şu yukarıdaki hamleleri yapabilirsin.

Godsway Donyoh

Jonathan Amon
Bu çocuk garry apaçisinin yaptığı neyi yapamaz merak ederim.

Hany Mukhtar
Adamın altyapısı sağlam. İçlerinde en fazla para isteyecekleir bu olur o da adam gibi yönetim max 2.5a alır gelir.

Paul Onuachu (Ağustos ayında pivot santrafor konusunda adını vermiştim)
Hocanın vazgeçemediği donk-maicon'u koyarak oynattığı oyuna birebir oturan bir adam.

Şu yukarıda saydığım adamlar danimarka liginde ilgi çeken herifler.

Stanislav Lobotka vardı geçen sene 5 milyona celta vigoya gitmişti adını yine çok anmıştım herif 25 milyon euro değeri olmuş. Şu an çok üzüldüm bak bizim scout ekibi ne bokuma yarar merak ediyorum. Çok sinirleniyorum.

Emre utkucan kazara denk gelip okursan scoutium diye uygulama var indir belki oyuncu bulursun.

Danimarka ligi günümüz futboluna uygun oyuncular yetiştiren bir lig gerekirse üst kuracaksın oradan çıkanı anında kapacaksın.

Devre arasinda bonservisini alip istedigi takima gidebilirmis. Buyuk potansiyel diyorlar bu adama. Maicon devre arasinda buyuk ihtimal araplara gidecegine gore yerini bonservis odemeden genc, yetenekli ve gelecek vaad eden bu Todibo ile doldurursun. Maicon'dan gelen parayla da forvet alirsin. Keske bizim dusundugumuzu ve gordugumuzu teknik heyet ve scout ekibi de gorebilse.

Fransa'nin genc jenerasyonu fena zaten, ozellikle de stoperleri: Issa Diop, Diakhaby, Boubacar Kamara, Ndicka, Malang Sarr, Zagadou, Upamecano, Abdou Diallo.

Bu yapilanlara karsi en iyi cevap UEFA kupasini tekrar kazanmak olur. Eger 3 hakkimiz varsa 1 stoper 1 forvet alip 3. hakkimiz icin ileride dusunuruz. Sakatlar donunce ve iyi 3 oyuncu alirsak bu takim cok potansiyelli. En kotu yari final yapariz.

Fatih Terim'in, İngiltere'ye gönderdiği Hasan Şaş'ın burada Norwich'in, Milwall'ı 4-3 yendiği maçı seyrettiği ortaya çıktı. Antrenör Şaş'ın zorlu maçta 2 gol atan ve sezon başında Galatasaray'ın gündemine gelen Teemu Pukki'yi takip ettiği belirtildi. (Akşam)

1542016074601.png

Devir artık avrupadan 300-500 bin eurolara oyuncu bulma devri.

Osmanlı-gençler falan gidip bu oyuncuları alırken ulan adamlar ne oyuncular getiriyor demeyi biliyoruz. Bu tür oyuncularla asla zarar etmeyiz en kötü lige salar durursun. Köprü konumunda olursun. 300 bine 10 tane getirir bunları lige kiralık verirsin sene sonu da bakarsın duruma. Emreye vereceğin parayla gidip şu yukarıdaki hamleleri yapabilirsin.

Godsway Donyoh

Jonathan Amon
Bu çocuk garry apaçisinin yaptığı neyi yapamaz merak ederim.

Hany Mukhtar
Adamın altyapısı sağlam. İçlerinde en fazla para isteyecekleir bu olur o da adam gibi yönetim max 2.5a alır gelir.

Paul Onuachu (Ağustos ayında pivot santrafor konusunda adını vermiştim)
Hocanın vazgeçemediği donk-maicon'u koyarak oynattığı oyuna birebir oturan bir adam.

Şu yukarıda saydığım adamlar danimarka liginde ilgi çeken herifler.

Stanislav Lobotka vardı geçen sene 5 milyona celta vigoya gitmişti adını yine çok anmıştım herif 25 milyon euro değeri olmuş. Şu an çok üzüldüm bak bizim scout ekibi ne bokuma yarar merak ediyorum. Çok sinirleniyorum.

Emre utkucan kazara denk gelip okursan scoutium diye uygulama var indir belki oyuncu bulursun.

Danimarka ligi günümüz futboluna uygun oyuncular yetiştiren bir lig gerekirse üst kuracaksın oradan çıkanı anında kapacaksın.

yıllardır bunu diyoruz tınlayan yok tabi çöplere dağıtırz anca paraları

Ara transfer doneminde nokta atışı 3 transfer yapmalıyız:
1-Deneyimli bir santrafor-kiralık-mesela Sandro Wagner
2-Genç , guclu fiziği olan sprinter bir forvet-mesela Badji (Elmander tarafından önerilen "Yeni Drogba" denen genç topcu)
3-Deneyimli bir Stoper-mesela Garry Cahill

Gidecekler:
1-Maicon
2-Eren Derdiyok
3-Belhanda
Sakatlar duzelip, cezalılar takıma donunce 2. yarı iyi maçlar izleriz diye dusunuyorum.
Tabii devre arasını yatarak gecirmemek şartıyla.. Takımın fizik kondusyonunu artırarak..Ve özel antremanlar yaparak..

Üst Alt