Transfer Önerileri - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Bence ya Origi ya da Niasse gelecek. Avrupa Ligine kalirsak stoper de sart. 3. hakkimizi da nasil kullanmaliyiz elin degilim fakat Avrupa liginde en az yari final yapsak fena olmaz

Falcao, Türkiye'ye uzak değil
20.11.2018 14:23 - Son Güncelleme - 20.11.2018 14:27
Whatsapp Facebook Twitter Google LinkedIn Tumblr

Dünyaca ünlü golcü Radamel Falcao'nun Türkiye temsil haklarını elinde bulunduran FIFA menajeri Fatih İlek, ''Radamel, Türkiye'ye uzak değil. Ocak ayında gelebilir'' dedi.

FATİH TERİM'İN LİSTESİNDE İLK SIRADA

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Fatih İlek, ''Takımlar yazın yapmadıklarını kışın yapabilirler. Beşiktaş bir kaç dönemdir Monaco'yla bu konuda resmi temaslar yapıyor. Galatasaray, yazın Monaco'yla, transfer şartlarını öğrenmek için görüştü. Fatih Terim'in Falcao'yu istediğini biliyorum; hatta bana göre listesinde birinci sırada; çünkü Fatih hocanın sistemine tam olarak uyan bir futbolcu. Maliyetleri açısından zor bir transfer; ama yazın bu transfer olabilirdi; daha önce Drogba, Sneijder geldi. Büyük takımlar isimleri sayesinde sponsorluklar bulabilirler. Büyük transferler bu sayede büyük paralar da getirir'' ifadelerini kullandı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam Fatih Terim 'in Falcao 'yu isteyeceğini biliyorum demiş bunu bilemeyecek ne var 20 tane takım gez hocalarına sor 19 tanesi ister Falcao 'yu

Asıl olay sen Falcao 'yu buraya nasıl getireceksin ? daha doğrusu Falcao 'nun istediği imza parasını / maaşını nasıl karşılayacaksın ?

A.Albayrak var takımın transfer çalışmalarını yürüten çok uçuk bir istek olmadı mı ? biz daha çok Diagne için Seleznyov-Love veya Burak Yılmaz için filan hazırlayalım kendimizi adım kadar eminim bizim yöneticilerin vizyonu bunlardan ileri gitmeyecek çünkü ...

Sezon başında Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan ve Premier Lig takımlarının istediği Emiliano Sala için Nantes, 28 milyon euro bonservis ücreti istedi!

1542735345300.png

Leandro Damião - Oyuncu profili 2018

Alan - Oyuncu profili 2018

Daha önce de önermiştim başka konudaydı kış döneminde serbest oyuncuları Damiao 25 maç 10 golü var.Alan Çin'de 22 maç 19 golü var Ocakta ikiside bedelsiz.

Yordy Reyna - Oyuncu profili 2018

Birde Yordy Reyna diye bir oyuncu dikkatimi çekiyor sözleşmesi Ocakta bitiyor gibi gözükse de opsiyon yazıyor. 25 yaşında Salzburg ve Leipzig'de oynamış.Bu sezon 6 gol 10 asisti var.Forvetten çok kanat gibi ama bedavaysa çökmek lazım.

Para ödeyerek adam almamız çok zor şu tarz bir oyuncu alabilsek büyük kazanç olacak en azından yarım sezonluk

Leandro Damião - Oyuncu profili 2018

Alan - Oyuncu profili 2018

Daha önce de önermiştim başka konudaydı kış döneminde serbest oyuncuları Damiao 25 maç 10 golü var.Alan Çin'de 22 maç 19 golü var Ocakta ikiside bedelsiz.

Yordy Reyna - Oyuncu profili 2018

Birde Yordy Reyna diye bir oyuncu dikkatimi çekiyor sözleşmesi Ocakta bitiyor gibi gözükse de opsiyon yazıyor. 25 yaşında Salzburg ve Leipzig'de oynamış.Bu sezon 6 gol 10 asisti var.Forvetten çok kanat gibi ama bedavaysa çökmek lazım.

Para ödeyerek adam almamız çok zor şu tarz bir oyuncu alabilsek büyük kazanç olacak en azından yarım sezonluk
FM de bayağı iyiydi. ;D

Origi,Niasse gibi oynamayan atletik bir forvet alacağız diye düşünüyorum umarım girişimler artık başlamıiştır yöneetim 2 ayda anca bitirebilir

Kayseri başkanı Erol Bedir, Beşiktaş’ın Mensah için yaptığı teklifi reddetmiş. Daha önce Atletico ile direkt temasa geçip oyuncuyu ayartmaya çalışan Beşiktaş’ın oyuncuyu devre arasında alma planları suya düşmüş.

(AS)

1542793613932.png

Bir şekilde bazı futbolcularımızı satıp elimize para geçerse direk Chicharito ile ilgilenelim

Hatta elimizde para olmasa bile gerekirse kiralamaya çalışalım

Bence STSL standartlarında onu durdurabilecek bir savunma becerisi yok takımlarda iyi bir durumda gelirse burada Gomis 'i bile unutturur herkese ...

Ama tabi bizim yönetim böyle bir durumda direk Diagne 'yi alır ...

Üst Alt