Transfer Önerileri - Sayfa 160 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Satmadan oyuncu alamadiginiza gore devre arasinda biri sutlanmali, bu Maicon olur, Feghouli olur, Belhanda olur, Rodrigues olur orasi yonetime ve gelen tekliflere kalmis, ama devre arasinda 2 forvet transferi sart. 2 tane takima direkt olarak katki saglayabilecek isimler olmali, devre arasinda genc oyuncu alip test etmek icin yeri ve zamani degil. Devre arasinda oyle hamleler yapilmali ki, taraftara biz yazin transfer doneminde hata yaptik ve hatalarimizdan ders cikardik mesaji verilmeli, biz transfer islerinden anliyoruz hamleleri gormek istiyorum, taraftarin guvenini tekrar kazanmalari lazim. Hem kendileri icin, hem Fatih hoca'ya daha fazla mahcup olmamak icin, hem taraftar icin hem de takimin basarisi icin.

Elmander reyiz Alio Badji önerince, birde bu trömsö falan bizi yendi falan derken aklıma geldi. Bende danimarka veya norveçten birkaç isim baktım. youtube'da da videoları iyi, iyi potansiyelli oyuncular getirmek lazım ucuza. bu ffp de ilaç gibi olurlar tutarlarsa.

Eirik Hestad - Oyuncu profili 2018
30 maçta 8 gol 8 assist-- ucuza alınır -- skorer ortasaha
-------
Rasmus Falk Jensen - Oyuncu profili 18/19
geçen sene avrupa liginde 6 maç oynamışlığı var, pas kabiliyeti iyi. Ucuza alınıp denenebilir. ortasaha veya kanatta oynar.
-----
Birger Meling - Oyuncu profili 2018
geçen sene ligde 28 maçta 1gol 8 assist --avrupa liginde 6 maç 1 assist -- seri oyuncu -- nagatomonun yerine ucuza alınır denenir
----
Anders Trondsen - Oyuncu profili 2018
ligde 24 maçta 2 gol 4 assist defansif yönü var. 1.83 boyuyla fiziği de iyi. yeni linderothumuz olabilir aslında. Avrupa liginde 6 maçı var geçen sene.

Leandro Damião - Oyuncu profili 2018

Alan - Oyuncu profili 2018

Daha önce de önermiştim başka konudaydı kış döneminde serbest oyuncuları Damiao 25 maç 10 golü var.Alan Çin'de 22 maç 19 golü var Ocakta ikiside bedelsiz.

Yordy Reyna - Oyuncu profili 2018

Birde Yordy Reyna diye bir oyuncu dikkatimi çekiyor sözleşmesi Ocakta bitiyor gibi gözükse de opsiyon yazıyor. 25 yaşında Salzburg ve Leipzig'de oynamış.Bu sezon 6 gol 10 asisti var.Forvetten çok kanat gibi ama bedavaysa çökmek lazım.

Para ödeyerek adam almamız çok zor şu tarz bir oyuncu alabilsek büyük kazanç olacak en azından yarım sezonluk

Her iki brezilyalıyı alalım, Ereni sepetleyelim

Origi transferinin yanı sıra Galatasaray, Dominic Solanke için de Liverpool ile pazarlık halinde. Jürgen Klopp’un bu sezon hiç şans vermediği 21 yaşındaki Nijeryalı forvet için kiralama opsiyonunun açık olduğunu ilettiler. (Fotospor)

Ayrıca haber İngiliz basınında da yer aldı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Devir artık avrupadan 300-500 bin eurolara oyuncu bulma devri.

Osmanlı-gençler falan gidip bu oyuncuları alırken ulan adamlar ne oyuncular getiriyor demeyi biliyoruz. Bu tür oyuncularla asla zarar etmeyiz en kötü lige salar durursun. Köprü konumunda olursun. 300 bine 10 tane getirir bunları lige kiralık verirsin sene sonu da bakarsın duruma. Emreye vereceğin parayla gidip şu yukarıdaki hamleleri yapabilirsin.

Godsway Donyoh

Jonathan Amon
Bu çocuk garry apaçisinin yaptığı neyi yapamaz merak ederim.

Hany Mukhtar
Adamın altyapısı sağlam. İçlerinde en fazla para isteyecekleir bu olur o da adam gibi yönetim max 2.5a alır gelir.

Paul Onuachu (Ağustos ayında pivot santrafor konusunda adını vermiştim)
Hocanın vazgeçemediği donk-maicon'u koyarak oynattığı oyuna birebir oturan bir adam.

Şu yukarıda saydığım adamlar danimarka liginde ilgi çeken herifler.

Stanislav Lobotka vardı geçen sene 5 milyona celta vigoya gitmişti adını yine çok anmıştım herif 25 milyon euro değeri olmuş. Şu an çok üzüldüm bak bizim scout ekibi ne bokuma yarar merak ediyorum. Çok sinirleniyorum.

Emre utkucan kazara denk gelip okursan scoutium diye uygulama var indir belki oyuncu bulursun.

Danimarka ligi günümüz futboluna uygun oyuncular yetiştiren bir lig gerekirse üst kuracaksın oradan çıkanı anında kapacaksın.
Tekrar alıntılayalım gerilerde kalmasın.
Beldandayı acil dehleyip gelen parayla mukhtar'ı alalım

Transfer Rumours - Record

️Fatih Terim, Facundo Ferreyra'yı istiyor. Facundo Ferreyra’dan heyecanlandıran bir açıklama geldi. Arjantinli golcü yaptığı açıklamada, ''Benfica'da mutlu değilim. Ocak'ta ayrılmak istiyorum'' sözleriyle Galatasaray’a yeşil ışık yaktı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Damiao bu lig için biçilmiş kaftan özellikle iç saha maçlarında çok iş yapar.
31.12.2018'de sözleşmesi bitiyormuş kaçırmamak lazım.

Üst Alt