Transfer Önerileri - Sayfa 351 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

1601200574275.png
Douglas Tanque (Brezilyalı,26,1.88mt)
Paços Fereira takımında oynuyor videolarına baktım birkaç maçının geniş özetini izledim bunlar yeterli değil ama bizim ligimize uygun katkı verebilecek bir tarzı var gibi geldi fakat şuana kadar attığı gol sayısı ciddi yetersiz belkide ben kumaştan anlamıyorum.Hatta bir kaç site bizle ilgili haber bile yapmış zamanında.
Çok fazla takım ve ülke gezmiş(Brezilya-Japonya-Meksika-Tayland-Portekiz) bonservis ödenmemiş.Kayıtlı bir sakatlık problemi görünmüyor ama ilginçtir 2015 yılında futbol oynamamış :crushed:

Hem yaşı ilerlemiş , hem kariyeri çok kötü gidiyor hemde gol sayısı çok az.Bu arada Paçosla bu sezon ilk maçında penaltı kaçırdı :rolleyes:
Brezilyalı Batuhan Karadenizi buldum sanırım neden beğendim acaba bu arkadaşı.
1601201416074.png

REGİSTA getirin takıma
belhanda gitsin
YAZIKLAR OLSUN
YAZIKLAR OLSUN

şu takıma şu an 4 kanat 3 ortasaha getir bunlar yine bi bok beceremez artık çıldıracağım

Boyle isin icine edeyim. Lan 15 milyonu gectim, Marcao 13 milyona satilsa Kaan Ayhan, Cyprien, Hauge, Zinkernagel alinirdi, Mendy de free alinirdi. Fegh, Babel, Belhanda serbest birakilsa 10 milyon maas eksiliyordu. Sizin yapacaginiz işe tüküreyim

Alanyasporlu Efecan her zaman ki gibi harika aayyy pardon bizde dünya starı Feghouli var hani şu koşarken popusu 3 metre geriden gelen mi ??evet🤔

santos borre ve drussi alalım bakalım yolumuza yaza kadar yazın ffp bitince geniş çaplı yeni yönetimle kadro kurarız

Kimseyi önermeyin lan Kasımpaşa başağın falan elemanları cirit atıyor. Sonra bir bakmışsın en tanınmadık adamı alıp geliyorlar.

Yerli forvet alternatifimiz yok gibi. geleceğini çok parlak gördüğüm potensiyeli bir gurbetçi önereceğim. KAAN ÇALIŞKANER. 1,90 boyunda ancak boyuna göre çok teknik ve hızlı. ileride kesinlikle milli takımda göreceğimizi düşünüyorum. bu sene Bundesliga 2 de oynuyor. elimizi çabuk tutmamız gerekli.

Üst Alt