Transfer Önerileri - Sayfa 353 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

kadro yap bakalim

elinde 25m euro butcen var.

Riascos
Boussouf-----------------------------Zinckernagel
Kofod - Kahveci
Ugarte
Josh Tymon - Marcao - Luyindama - Bartolec
Muslera

Kiki Kouyate ve John Nekadio defans olabilir ama Marcao ve Luyindama yeterli bence , Muslera oldukdan sonra ikinci kalecinin bi onemi zaten yok ama sakatlanirsa Okan yeterli bence​

Haldun da bos adamdi reis, fazla abartiliyor. Ha bu beceriksizlerden net daha iyi orasi dogru.

Bize dunya piyasasina bilen, en az 4 yabanci dil bilen, scouting'e cok onem veren bir sportif direktor lazim.
haldun başkan 5 dil biliyor
bunun yanında duruşu klası kulubü temsili ikna yeteneği muazzam..
bırak Galatasaray ı spor camiasında bu kadar donanımlı insan bulmak çok zor
artık değerlendirme zamanı geldi bu cevheri

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

pandemi yüzünden stat geliri yok-store geliri yok-avrupada yoksun,ekonomi bu haldeyken transfer falan beklemeyin. büyük bir ihtimal sene sonu luyindama-marcao ikilisi elden çıkarılacak gelecek parayla transfer yapılacak.

Tabii pek ihtimali yok da bu yazın basında adı geçen Fausto Vera vardı sözleşmesi bitecek olan, olur da hasbel kader transfer edebilirsek Marcao/Luyindama gibi hem oynatırken hem satarken kazanabileceğimiz 3. bir futbolcumuz olurdu

Onyekuru kadroya bile giremiyor, ne diye alamadık anlamadım ha keza Seri.
Devre arası bu 2 adamı alırız gibi geliyor ayrıca Leicester'de hiç şans bulamayan kanat Gray bir yoklanmalı kiralık olarak bizim ligde şov yapar.

Devre arası bu 2 adamı alırız gibi geliyor ayrıca Leicester'de hiç şans bulamayan kanat Gray bir yoklanmalı kiralık olarak bizim ligde şov yapar.
sürekli opsiyonla topcu kiralayıp opsiyona hiç yanasmamamızın sonucunda herifler de bize topcu vermiyo anlayıslı olmak lazım

Gecen sene Onyekuru'nun son 8 hafta icin bizde kalmasına izin vermeyen Monaco'nun O'nu bir daha bize kiralayacagani sanmıyorum.

image.aspx

Stephen Eustaquio. 23 yasindaki Kanadali orta saha. Pacos Ferreira - Porto macinin ikinci yarisini izledim cok saglam oynadi. Marcao ile Chaves takiminda beraber oynamislar. Marcao’yu izleyen scout bu adami nasil gormemis.

Taylan’dan bekledigimiz oyunu oynadi resmen. Zeki bir oyuncu, hem iyi pas yapiyor hem de baski altinda cok rahat cikiyor. Bonservisi meksika liginden Cruz Azul takimindaymis.

Üst Alt