Transfer Önerileri - Sayfa 354 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

sürekli atılan fakat hayal mahsülü olan bir post nüshası malesef
omar gibi standart ve yaşı da az olmayan bi herif 3 yıl 8 m alıyor bunlardan akıllılık beklemek manyakça olur

üstat doğru diyorsun ama bu kur ve yeni vergi oranıyla bir de üstüne tff ve bankalar birliğinin kısıtları derken istemesek de o yola gireceğiz gibi gözüküyor.

Bu arada omar 1.2m falan alıyor sanıyordum :crushed:

üstat doğru diyorsun ama bu kur ve yeni vergi oranıyla bir de üstüne tff ve bankalar birliğinin kısıtları derken istemesek de o yola gireceğiz gibi gözüküyor.

Bu arada omar 1.2m falan alıyor sanıyordum :crushed:

ortaya çıkan belgelerdeki miktarlar toplandığı vakt 2.7 alıyor yıllık
manyakça
etebo da vergiyle falan öyle bi paraya geliyor 1 yıl

o meşhur facebook mesajı vardı dolar 1,7 oldu bilgisayar alınmaz bu memlekette diye bende diyorum ki euro 10 tl oldu transfer yapılmaz artık bu memlekette!

ahmed musa kulübünden ayrılmış. eğer sakatlığı yoksa ve pili bitik değilse gelsin.

takımda ciddi anlamda atletizm eksikliği var. adam eksilten, dribling yapan bir oyuncu işimize yarar.

ewt o da var demi
7 m euro eder 70 m tl
seneye limit heralde 350ye falan iner
maaşlar fln
yine yattı
citynin aldığı adamları alamayacağız sanırım.
Bu sene bjk ne kadardi? Sanirim onlardan 100 milyon filan fazla yapariz. Gerci bu sene AL yoktu ama yine de 100 milyon fazla yapabiliriz.
Falcao, Fegh, Babel, Belhada giderse 400 milyon filan yetmeli ve yetsin de!

Bu sene bjk ne kadardi? Sanirim onlardan 100 milyon filan fazla yapariz. Gerci bu sene AL yoktu ama yine de 100 milyon fazla yapabiliriz.
Falcao, Fegh, Babel, Belhada giderse 400 milyon filan yetmeli ve yetsin de!

Daha önce de söylediğim gibi sözleşmesi bitecek F.Vera ve Gent'in geçen yaz almış olduğu O.Bukari ikilisini hala takımda görmek istiyorum

17 milyon Euro tasarruf.. Maaş bütçesini 40 milyon Euro’ya indiren G.Saray’da 12 oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

1604674860494.png

Devre arası alınması gereken boştaki oyuncular;

Ahmed Musa (Kanat Forvet) - Yaş 28
Giannelli Imbula (Ön Libero) - Yaş 28
Andrea Bertolacci (Orta Saha) - Yaş 29
Rene Krhin (Orta Saha) - Yaş 30
Andre Green (Sol Kanat) - Yaş 22
Franck Tabanou (Sol Bek) - Yaş 31

Üst Alt