Transfer Önerileri - Sayfa 362 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Salih uçanı hiç beğenmiyorum adam yumuşak oyuncu ne çektiysek yumuşak adamlardan çektik.
Taylan gibi koşan ısıran tipte oyuncu değil Salih bizde anca yedek olur

Ahmed Musa'nın menajerinden açıklama: "Galatasaray ile anlaşamadığımız şeklindeki bilgiler doğru değil. Bekleyip görelim." (Sport-Express)

Beş tane pozitif vaka çıkınca kulübede elimiz zayıfladı. Sezonun devamında dönem dönem bu sayı daha da artabilir. Hocanın da genç oyuncuları değerlendirmeyeceğini tahmin ettiğimizde lig kadrosunun da 30 kişiye çıkmasının avantajını kullanarak ikinci devrede maddi olarak uygun ve genç yerli oyuncular denememiz zararlı olmaz. Özellikle Batı Avrupa alt liglerinden gözlem ekiplerinin takip ettiği oyuncular arasından düşük bonservisli veya bonservissiz iki ya da üç oyuncu bulursak belki birini uzun vadede kadromuzda tutacak duruma getiririz. Kerem gibi düşük maaşlı ve gönderirken sıkıntı yaşanmayacak oyuncular için bu sezon geniş kadro ve beş değişiklik avantajı önemli.

nie lan............ tam bizim lige uygun herif inceci ufak fln teknik...

hucumda şut çekebilen bir herif olsun istiyorum üstat
alanyanın bile var bizim yok
Bu herifin şutu yok
Fenerdeki pelkasa benziyor aslında oyun olarak ama bu daha silik pelkas şut falan çekiyor ceza sahasına giriyor
ben bu herifi izlerken ceza sahasına girdiğini hatırlamıyorum

en son nerde izlediğimi de pek hatırlamıyorum ama izlerken de alıcı gözle izlemiştim

hucumda şut çekebilen bir herif olsun istiyorum üstat
alanyanın bile var bizim yok
Bu herifin şutu yok
Fenerdeki pelkasa benziyor aslında oyun olarak ama bu daha silik pelkas şut falan çekiyor ceza sahasına giriyor
ben bu herifi izlerken ceza sahasına girdiğini hatırlamıyorum

en son nerde izlediğimi de pek hatırlamıyorum ama izlerken de alıcı gözle izlemiştim

he anladım
ama pelkas mal onu unutmuşsun bu herif mal değil
ceza sahası ve şut işi doğru pek üstün değil o konularda ama akbaba gibi olacağına diğer işleri yapması daha avantajlı olmaz mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt