Transfer Önerileri - Sayfa 364 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

alanyaspordan berkan kutlu. sivas macında denk geldim. bugun kayseri macında da iyi oynadı. 23 yasında. daha onceki maclarda zaman zaman sans bulmus defansif ortasaha olarak ama dikkatimi cekmemisti. bakasetas gidince on tarafa kaydırmıslar. gosterissiz ama faydalı oynuyor. iyi pasör. ortasahaya yerli alternatif olarak takip etmekte fayda var.

alanyaspordan berkan kutlu. sivas macında denk geldim. bugun kayseri macında da iyi oynadı. 23 yasında. daha onceki maclarda zaman zaman sans bulmus defansif ortasaha olarak ama dikkatimi cekmemisti. bakasetas gidince on tarafa kaydırmıslar. gosterissiz ama faydalı oynuyor. iyi pasör. ortasahaya yerli alternatif olarak takip etmekte fayda var.
Kaçırırsak İrfan Can gibi peşinden koşarız. Bende izledim, denk mi geldi bilmiyorum ama çok faydalı olur.

Skov_Olsen_MG1_0641-1280x720.jpg

Ya bizim bir Andreas Skov Olsen vardı adam İtalya'da silindi gitti.

Tam seneye Feghouli yerine kiralamalık durumda bence.

Bu sezon sadece 8 maçta toplam 272 dk süre almış. Maç başı 3 dk ediyor. 1 gol 1 asistle oynuyor.

Skov Olsen-------------Mohamed--------------Onyekuru

Direkt kaleye inen yılan gibi forvet hattı olur :uiyy:

Son düzenleme:
Skov olsen pasor bir kanat mi? bize pasor lazim

prime feghouli
prime q7

gibi

Niye mecbur muyuz pasör kanat almaya? Bence hiç değiliz.

Orta 3'lüyü pasör kurduktan sonra bu adamlar çok daha faydalı olacaktır geçiş oyununda.

Bizim pas oyunumuz ilk golü atana kadar. Sen yarın CL'ye katıldığımızda böyle ligdeki gibi rahat pas yapabileceğimizi mi sanıyorsun?

Ayrıca prime veya değil Q7 pasör kanat mı? :red: Allah yazdıysa bozsun, o tip oyuncular bizden uzak olsun.

Orta 3'lüyü pasör kurduktan sonra bu adamlar çok daha faydalı olacaktır geçiş oyununda.

Bizim pas oyunumuz ilk golü atana kadar. Sen yarın CL'ye katıldığımızda böyle ligdeki gibi rahat pas yapabileceğimizi mi sanıyorsun?

Ayrıca prime veya değil Q7 pasör kanat mı? :red: Allah yazdıysa bozsun, o tip oyuncular bizden uzak olsun.
Q7 pasör yav; oyun kurucu kanat gibi oynadı çokça.

Feg gibi bir adam Avrupa için daha önemli. Oyun zekası konusunda o yokken ciddi geriliyoruz.

Skov Olsen konusunda ise o da gelirse ileri üçlü tamamen forvet ve önüne top isteyen adamlar olur o şekilde ve bu da orta saha için önemli bir dizayn gerekliliği yaratır.

Muslera

Yedlin - Maksimovic - Marcao - Sarrachi

Florentino - Gedson

Skov olsen - Lindstrom - Onyekuru

Mohammed

Q7 pasör yav; oyun kurucu kanat gibi oynadı çokça.

Feg gibi bir adam Avrupa için daha önemli. Oyun zekası konusunda o yokken ciddi geriliyoruz.

Skov Olsen konusunda ise o da gelirse ileri üçlü tamamen forvet ve önüne top isteyen adamlar olur o şekilde ve bu da orta saha için önemli bir dizayn gerekliliği yaratır.

Yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim adamın topu alıp bi eve gitmediği kalıyordu.

Neyi oyun kurucu kanat. Ben hiç öyle düşünmüyorum. Yetenekli eyvallah + bir de güzel orta keserdi pas gibi.

O yüzden pasör diyorsanız ayrı konu.

Yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim adamın topu alıp bi eve gitmediği kalıyordu.

Neyi oyun kurucu kanat. Ben hiç öyle düşünmüyorum. Yetenekli eyvallah + bir de güzel orta keserdi pas gibi.

O yüzden pasör diyorsanız ayrı konu.
Pas oyununa katkısı vardı Feg gibi olmasa da. Daha çok kreatif kanat gibiydi yani topu ayağına beklerdi önüne değil.

Olsen çok farklı bir profil onu kastettim.

Feg gibisi olur Q7 gibisi de olabilir ama Olsen gibisi Firminon yoksa fazla gibi.

Pas oyununa katkısı vardı Feg gibi olmasa da. Daha çok kreatif kanat gibiydi yani topu ayağına beklerdi önüne değil.

Olsen çok farklı bir profil onu kastettim.

Feg gibisi olur Q7 gibisi de olabilir ama Olsen gibisi Firminon yoksa fazla gibi.

Eyvallah. Benim orada kast ettiğim çabuk kaleye inmek ve her iki kanattan yapmak çok daha önemli olacak ilerde.

Bence şu an Onyekuru performans veriyor ama max. 3 maç sonra kitleyecekler. Şu an iki maçı bile öyle çözmemiz büyük başarı.

Önlenemez bir takım olmak istiyorsak sağdan da direkt bence kaleye inmemiz lazım. Bu durumda orta 3'lü çok önemli.

Marcao ile birlikte orta 3'lüyü pasör yaparsak orayı hatta bonus sağ stoperde pasör olursa o takım tadından yenmez gibi duruyor.

Üst Alt